İşte, Elif dizisinde yeni karakter “Hümeyra”yı canlandıracak oyuncu

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizi filmi Elif, yenilenmiş oyuncu kadrosuyla Eylül ayında yayına girmek için gün sayıyor. Yeni sezonda kadrosunu takviye eden Elif dizisinin yeni bölümlerinde yer alacak olan “Hümeyra” karakterini kimin canlandıracağı belli oldu. Hümeyra karakterini 100 kız arasından seçilen Berna Keskin oynayacak.

EİLF DİZİSİNİN YENİ KARAKTERİ “HÜMEYRA”

Green yapımın yapımcılığında Kanal 7 ekranlarından izleyici ile buluşan günlük dizi Elif’e yeni dahil olacak karakterlerin seçimine de özen gösteriyor. Green Yapım yetkililerinin yeni sezonda önem verdikleri Hümeyra karakteri için 100 kız arasından Berna Keskin’i seçtikleri öğrenildi.

“BANA GÜVENENLERİ MAHCUP ETMEYECEĞİM”

Oyunculuk konusunda idealist olduğunu ifade eden Berna Keskin “Bu günlere ufak ama emin adımlarla geldim. Tiyatroyla başladığım oyunculuk serüvenimde başarılı dizi filmlerde de oynadım fakat Elif farklı bir yapım ve bana uygun görülen karakter benim oyunculukta sıçrama yapacağım bir rol, bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim” dedi. Yeni sezon Elif isimli günlük dizi filmin bombası Berna Keskin, olacak gibi görünürken Green yapımın ortağı İnci Gülen Oaar “Haftalık dizi kalitesinde Elif sevenler günlük dizi izleyecekler” dedi.

Elif dizisinin yeni sezon bölümlerinin Eylül ayında ekrana gelmesi bekleniyor.

YORUMLAR

Yazıya 2 yorum yapılmış.

Zeynep 24 Ocak 2018

güzel

Nurullah 21 Şubat 2018

Artık gerçekleri gör Tarık neler çeviriyor

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]