İşte, Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne katılacak olan sanatçılar

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, demokrasi nöbetlerinin 7 Ağustos’ta Yenikapı’da düzenlenecek olan Demokrasi ve Şehitler Mitingi’yle taçlandırılacağını açıklamasının ardından hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Yenikapı’daki tarihi büyük mitingde yer alacak sanatçıların belli olmaya başladığı haber veriliyor.

ÇOK SAYIDAKİ SANATÇI YENİKAPI’DAKİ DEV MİTİNGDE YER ALACAK

İstanbul Yenikapı’da düzenlenecek Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne katılacak sanatçılar belli olmaya başladı. Müzik sektörünün önemli temsilcilerinden Emre Müzik’in sahibi Hüseyin Emre, Avrupa Müzik’in sahipleri Cengiz Erdem ve Deniz Erdem ile DMC’nin Genel Müdürü Samsun Demir, sanatçılarına yaptıkları mitinge katılma çağrısına olumlu cevap aldı.

YENİKAPI’DAKİ TARİHİ MİTİNGE HANGİ SANATÇILAR KATILACAK?

Aralarında Türkan Şoray, Ferhat Göçer, Ahmet Özhan, Kibariye, Ümit Besen, Mustafa Sandal, Rafet El Roman, Ziynet Sali, Özgün, ENBE Orkestrası, Garo Mafyan ve Burcu Güneş’in de olduğu üç şirketin sanatçıları Yenikapı’daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi’nde yerlerini alacakları haber veriliyor.

Yenikapı mitingine katılacak bazı şarkıcıların isimleri şu şekilde:
Gülben Ergen, Demet Akalın, Mustafa Sandal, Mustafa Ceceli, Simge, Ferhat Göçer, Betül Demir, Ziynet Sali, Ece Seçkin, Cem Belevi, Gökhan Keser, Ümit Besen, ENBE, Kibariye, Işın Karaca, Gripin, Özgün, Berkay, Alişan, Serdar Ortaç, Bora Öztoprak, Rafet El Roman ve Ömür Gedik.

Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne katılacak olan müzik yapımcıları doğrudan bir davet almaksızın harekete geçtiklerini belirterek “Davete gerek yok. Gün birlik ve beraberlik günü” dediler.

Saat 17:00’de başlayacak olan büyük mitingin büyük bir coşku içinde kutlanması bekleniyor.

TÜM PARTİLERDEN SİYASİLER DE KATILACAK

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yaptığı açıklamada Yenikapı’daki büyük mitinge katılacağını açıklamıştı. CHP’den de bir heyetin mitinge katılması beklenirken genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu dev organizasyona katılmayacağını açıklamıştı.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]