İşte Beyonce’nin photoshopsuz hali!

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, birkaç yıl önce bir reklam kampanyası için çekilmiş fotoğraflarının photoshop’suz hallerinin internete düşmesinin şokunu yaşıyor.

2013 yılnda Beyonce’nin marka yüzü olduğu bir reklam kampanyasının ‘photoshop’la düzeltilmemiş fotoğrafları internete düşmesi ünlü şarkıcıyı zora soktu.

Sözkonusu fotoğraflar hakkında şimdilik suskunluğunu koruyan 33 yaşındaki şarkıcının fotoğraflarında  yoğun bir fondöten uygulamasına rağmen bozulmuş cildi ve akneleri dikkat çekti.


Sosyal medyadaki pek çok kullanıcı ‘Bu Beyonce mi?’ diyerek tepkilerini dile getirdiler. Ünlü yıldıza, pek çok kullanıcı da ‘o da bizim gibi bir insan ve bu fotoğraflar onun güzelliğini ve yeteneğini takdir etmemize engel değil’  destek çıkıyor.

Beyonce’nin daha önce oynadığı reklam kampanyalarında cildinin beyazlaştırılması ve bikinili fotoğraflarında kıvrımlarının ‘düzeltilerek’ photoshop’la olduğundan daha ince hale getirilmesi tepki çekmişti. Beyonce o dönem, olduğundan daha ince göründüğü fotoğrafların kullanılmamasını, bunun çok züppe bir davranış olacağını söyleyerek alkış toplamıştı.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]