ManşetYazarlarımız

İşte Benim Stilim’in yarışmacılarından hangileri dikkat çekiyor?

AYŞEGÜL MELİSA DOĞAN

www.instagram.com/AYSGLMDOGAN

 

Emel’in finali kazanmasından sonra 3. sezona hızlı bir geçiş yaptık İşte Benim Stilim izleyicileri olarak:)

Şöyle bir bakınca beni duygusal anlamda, duruşuyla, güzelliğiyle ve en önemlisi tarzıyla çeken bir yarışmacı var. Ben de acaba hangi yarışmacı favorim olacak diye merak ediyordum. Bir gerçek var ki bence 1 ve 2. sezon kızları yeni sezonda izlediğimiz 3 güne göre tarz anlamında daha iyiydi.

Yarışma biraz da popüler olmanın kapısını açtığı için ben ilk sezondan sonra yarışmaya katılan bir çok kızda “tarz kadın” olmak için değil de sokakta “aaaa bu o değil mi” diye tanınmak için katıldıklarını düşünmüyor değilim.

sima-serafettinova

Bu sezonda bunu düşünmeme sebep olan isimler daha önce iki yarışmaya katılmış kızlarımız Sima ve Ezgi. Altını çizmem gerekirse bu sezondaki kızlarımız pek güzel hem yüz hem fizik olarak… Tarzlarını henüz çözemesem de Şilan ve Ezgi’ nin giydikleri şu an için aklımda kalıyor.

“3. Sezonun çılgını” olmak için gelmiş Tümay’a da o podyumda tarz olmadan ilerleyemeceğini hatırlatırım.

neda-poursaied

Azerbaycan güzeli Sima ile ilgili Nur Yerlitaş’ın tespiti aklımdan dilime vuramadığım bir saptamaydı. ‘Sen megalomansın’ demişti Nur Yerlitaş Sima’ya…Çok doğru. Öyle bir duruşu var ki kendini hala Azerbaycan’da sanıyor sanki☺️

Dün izlerken onun adına üzüldüğüm İran güzeli Neda, umarım bu yarışmada uzun süre kalır. Rakiplerine yaptığı yorumlardaki pozitifliği inşallah bu yarışta onu daha ilerilere taşır.

sinem-umas

Türkiye’ nin Kaynanası Semra Hanım’ın gelini Sinem’ e gelirsek…

Uzun bir süre ekrandan uzak kalan hatta erkek giyim üzerine butiği olan bir bayanın moda yarışmasına katılması bana pek samimi gelmiyor.Ama her izlediğimde yüzünde gizlediği bir gizem var sanki; sarılsan ağlayıp anlatacak hissi veriyor insana. İzledikçe çözeceğim hepsini.

Merakla izliyorum ben de sizler gibi. Bakalım favorim kim olacak?

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı