İşte Benim Stilim’in şampiyonu kim olacak?

AYŞEGÜL DOĞAN/MEDYABEY

 

2. Sezonunun sonlarına geldiğimiz benimde bir parçası olduğum İşte Benim Stilim programınının büyük final haftası geldi çattı. İlk sezondan beri evinizin birer üyesi olduk biz gülerken güldünüz biz ağlarken sizin de içiniz sızladı.

Siz de izlerken rüküş buldunuz ama çok da güldüğünüz anlar oldu. Hep söylerim orası bir süre sonra aile olur. Gelelim esas konuya sizce şampiyon kim? Bu hafta elenen yarışmacılar Gülay ve Nihal’den bahsetmek gerekirse bir kadın olarak Gülay’ın finale kalmasını isterdim ama her şey güzellik değil iste benim stilimde:)…

Nihalden ümidim hiç olmamıştı… Zaten tartışmak illa ki olabilir ama tarzınızın da sağlam olması gerekir. Bir izleyici ve tecrübeli eski bir yarışmacı olarak olarak bunu Nihal’de hiç göremedim.

Yarışmaya sonradan dahil olan yarışmacıların finale kaldığını görünce keşke yapmasaydım dediği bir çok şey olmuştur eminim:)… Kalan 5 isimin işi bu hafta çok zor. Şampiyonu, en stil kadını tahmin edebiliyor musunuz? Benim favorimle ilgili ipucu vermek gerekirse “Hee!” desem anlarsınız heralde:)

Bakalım kim en stil kadın olup büyük ödüle sahip olacak?

Hepinize mutlu haftalar:)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]