İşte Benim Stilim’e veda eden en son isim belli oldu

Her Cuma gecesi olduğu gibi bu Cuma gecesi de İşte Benim Stilim’de eleme heyecanı vardı.

Kanatlı kostüm konseptiyle yarışan İşte Benim Stilim yarışmacıları ilginç kanatlı kostümleriyle jürinin ve izleyicinin karşısına çıktılar.

Kıyafetleriyle özellikle Maria, İlbilge ve Zeynep göz doldurdu. Hafta içi yıldız mücadelesinde hep göz dolduran Nazlı Sultan Kayaaslan ise Jüriden en düşük puanı alan iki yarışmacıdan biri oldu. Diğer düşük puanı alan ise Nihal’di.

Taç alan iki yarışmacı Zeynep ve Nazlı Hamarat koruma altındaydı.

Geçen haftayı tek yıldızla geçiren Nazlı Sultan Kayaaslan’ın yıldızı Nihal’den daha az olduğu için eleme heyecanı için jürinin karşısına geçen iki isimden biri oldu.

Diğer adayı belirlemek için yarışmacıların en fazla verdikleri isimse Özden olunca eleme için iki isim de böylelikle belirlenmiş oldu.

Nazlı Sultan’ın eleme için son ikiye kalması izleyiciyi ve de jüriyi oldukça şaşırttı. Çünkü bugüne kadar Nazlı Sultan Kayaaslan yarışmanın en tarz bulunan yarışmacısıydı.

Yarışmacıların isim belirleme sırasında yaşadıkları tartışma ise programa damgasını buldu. Nihal, Zeynep, Çiğdem arasında kıyasıya tartışmalar yaşandı.

Gecenin konuk sanatçısı ve de jürisi Hande Yener yarışmadan ayrılması gereken isim olarak Nazlı Sulta’ı söyledi. Nur Yerlitaş ise Özden’in adını verdi.

 

İvana Sert en güçlü yarışmacıların karşılarında durduğunu söyledi. Bu duruma gelinmesinin nedeni olarak ikiliyi gösterdi ve o da Özden’in adını verdi.

Uğurkan Erez, Nazlı Sultan’ın adını verince yarışmaya gidecek ismi belirlemek Kemal Doğulu’ya kaldı.

Kemal Doğulu ise kimsenin beklemediği sürprize imza atarak Nazlı Sultan’ın adını verince bu yarışmacı İşte Benim Stilim’e veda etmek zorunda kaldı.

Nazlı Sultan Kayaaslan’ın yarışmaya veda etmesi programın müdavimleri arasında oldukça sürpriz karşılandı.

Geçen hafta da Melisa Şahin İşte Benim Stilim’e veda etmişti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]