İşte Benim Stilim’e bir yarışmacı daha veda etti

İşte Benim Stilim’de eleme heyecanı vardı. Yarışmaya devam eden isimler kıyasıya bir eleme rekabetine girdi. Gecenin sonunda elenen isim belli oldu.

Elemenin konuk jürisi ve konuk sanatçısı Türk Halk Müziğ’nin güçlü sesi İzzet Yıldızhan’dı. Yıldızhan söylediği üç şarkısı ile geceye renk kattı. Ünlü türkücü yarışmacılara yaptığı yorumlarla da dikkat çekti.

GECENİN EN ÇOK DİKKAT ÇEKEN PERFORMANSI TUĞBA İLDİZ’DEN

Gecede yarışmacılar dans konseptinde yarıştılar. Sözkonusu dans olunca profesyonel dansçı olan Tuğba İldiz’in performansı oldukça merak edildi. Eleme gecesinde sonlara doğru çıkan Tuğba İldiz, hem stüdyodaki herkese hem de TV başındaki izleyiciye ilginç bir şov sunarak göz doldurdu.

Eleme gecesinin sonunda en düşük puanı Lara Su ile Berrak Deniz aldı. İki yarışmacının da dans performansları jüri tarafından beğenilmedi. Dahası yetersiz bulundu.

İki yarışmacının yanında eleme potasında yer almak üzere yarışmacılar üçüncü ismi belirlediler. En çok ismi öne çıkan isim geçen haftalarda olduğu gibi Bahar Candan oldu. Bahar, yine eleme üçlüsünde yer almaktan kurtulamadı.

Böylece jüri karşısına eleme için Berrak, Lara Su ve Bahar çıkmış oldu. Jüri kararını vermeden hemen önce Bahar, çok sevdiği arkadaşı Lara Su Özsoy’un eleneceğini anlamış olmalı ki ağlamaya başladı.

İŞTE BENİM STİLİM’DE ELENEN İSİM LARA SU ÖZSOY

Öykü Serter ve Jüri’nin şaşkın bakışları arasında Bahar’ı sakinleştirmek kolay olmadı. Daha sonra jüri elenen ismi ortak bir kararla açıkladılar. İşte Benim stilim’den elenen ve büyük ödüle veda eden isim Lara Su Özsoy oldu.

Lara Su arkadaşlarının gözyaşları arasında stüdyoyu . Bu dakikalarda Bahar Candan’ın ağlaması daha arttı. Bahar’ı gözyaşları içinde görenler, izlediklerine bir anlam veremedi.

Lara Su, hafta içindeki podyum performanslarında da jüri tarafından zayıf bulunmuş ve kombinleri beğenilmemişti.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]