İşte Benim Stilim’de yarışan hangi ünlü geceleri bankta yattığını itiraf etti?

TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim’in bugünkü bölümünde stüdyoda dram yaşandı. Başarılı yorumcu Aslı Zen’in yıllar önce yaşadığı zorlu hayat sınavı dolayısıyla Aslı Zen geçmişe gitti ve gözyaşlarına hakim olamadı.

İki sene Bebek Parkı’nda banklarda yattığını söyleyen Aslı Zen, geçimimi “Bebekte bir barda çalışarak sürdürdüm” diye konuştu. Babasıyla konuşmadığını söyleyen Aslı Zen, program sırasında duygusal anlar yaşadı. Gözyaşlarına boğulan Aslı Zen’e İvana Sert, destek olmak için sarıldı.

İşte Benim Stilim 2016 21 Ocak 2016 Perşembe günü yayınlanan 16. bölümünde Aslı Zen, Hatice’nin fanlarının kızına beddua etmelerine kızdığını, Hatice’nin hareketlerini hala yapmacık bulduğunu söyledi. Hatice ise Aslı’nın kendisini sevmediğini çok belli ettiğini, sosyal medyadaki paylaşımlarını kendisinin değil asistanının yaptığını söyledi.

Öykü Serter daha sonra galada Yeşim Erçetin, Bergen’i canlandırınca Aslı’nın en az onun kadar acılar çektim dediğini unutmadığını söyledi. Aslı ise çoğunun kraliyet ailesinden çıkıp televizyona düşmediklerini bunun için çok ağır şeyler yaşadıklarını söyledi. Aslı daha sonra Bergen ile aynı yerde çalıştık, 8 yaşından itibaren babam beni düğünlere götürüp şarkı söylettirdi, yaşı biraz büyüdükten sonra gecede çalışmaya başladım ve Bergen’in başına gelenlerin benim başıma gelmesinden korkuyordum dedi. Aslı babasıyla görüşmediğini, 15 yaşında evden kaçıp uzun süre Bebek parkında yaşadığını, banklarda yattığını söyledi. Aslı okuldan kaçıp Bebek parkına gidip oradaki insanları izleyip hayaller kurduğunu ve bir gün burada oturacağım dediğini, yıllar sonra orada oturduğunu söyledi. Aslı parkta yaşarken garsonluk yaptığını, arkadaşlarına Bebek’te yaşadığını söylediğini, parkta yaşayan diğer evsizlerin kendisini koruduğunu, okula giden arkadaşlarının aileleri evde olmadığında kendisini eve aldıklarını daha sonra bir kaç parça kıyafeti olduğunu bir restaurantın tuvaletinde kıyafetlerini ve saçlarını yıkadığını söyledi.

aslizen-iste-benim-stilim

İvana Sert, herkesin buralara gelene kadar çok şeyler yaşadığını, sosyal medyadan Aslı’nın çocuğuna yapılan yorumları yanlış bulduğunu ifade etti. Neslihan Yargıcı ise kişileri kuvvetlendirdiğini, yaşadıklarının Aslı için birikim olduğunu, Aslı’nın çocuğuyla ilgili yorum yapanların farkında olmadan yorum yaptıklarını ve şu an söylediklerinden pişman olduklarını söyledi. İvana Sert, Aslı’ya sarılarak destek olurken Aslı daha fazla gözyaşlarını tutamadı ve stüdyodan ayrıldı.

Sonrasında ise Aslı Zen “Çocuğum beni böyle görmesin” dedi ve stüdyoyu terk etti.

İşte o duygusal anlar:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]