İşte Benim Stilim’de kim birinci olacak?/ BAYAN STİLETTO yazdı

İşte Benim Stilim 3. sezonda yarışmacıları tanımaya çalışırken bir bakmışız final haftası gelmiş. Öyle bir sezondu ki birinci şu olur diyemiyorum…İlk sezonda bariz bir ikizler gerçeği vardı.Tarzları ve karakterleri ile birinci olur dedim oldu:)

İkinci sezonda ilk haftalar hiç beklemediğim ama Nazlı Sultan Kayaaslan elendiğinde birincinin o olucağını hissettiğim kişi Emel Özkızıltaş da şampiyon olmuştu..Emel için tarzı ile diyemeyeceğim ama şansı, enerjisi ve karakteri ile birinci olduğu kesin:)

Peki üçüncü sezonun birincisi kim olucak? İşte kararsız kaldığım an..Finale bir kala Sinem Umaş da elendi.

Finalde Zeynep ve Gülsah’ın halktan oy olarak ne yazık ki çok bir beklentisi olmamalı…Zeynep, zaten tarz olarak zayıf bir de halk desteği yok yeni geldiği için..Gülşah yarışmada modadan en çok anlayan en çok taç alan kişi.. Fakat antipatik bulunuyor bunun için kazanacağını sanmıyorum.

Çağla, son haftalarını “Sinem ve Sima” ikilisi ile takılarak belli bir oy kitlesine sahip oldu, bu yüzden Gülşah’ı geçer mi yoksa bu yeterli olmaz mı göreceğiz.

Ezgi’nin tarzı var ama yine de pek dikkat çekmiyor. Sosyal medyada Şilan’dan sonra en çok destek alan yarışmacısı ancak halk sadece sosyal medya değil..Ben evdeki annelerin ablaların falan Ezgi’ye oy atacağını hiç sanmam.. Ama  birinci olmayı en çok isteyen kişi diyebilirim.Bence şansı da var..

ŞİLAN MAKAL BİRİNCİLİĞE DAHA YAKIN

Şilan’a gelirsek ilk hafta yazdığım yazıda ya Mihriban’ın ya da Şilan’ın birinci olacağını düşündüğümü söylemiştim. Mihriban’ın gitmesinden sonra daha çok Şilan birinci olur diye düşünüyorum. Ancak tabii sosyal medyada çeşitli şekillerde karalama kampanyaları yapıldı bu yüzden bir şüphem var. Ama daha sonra her şey sosyal medya değil diyorum ve evdeki annelerden oy alacak kişi herhalde Şilan olur diyorum. Ee tabi bir de erkeklerin oy atacağı kişi de Şilan olacaktır:) Tabi bunlar tamamen tahmin..Hiç belli olmaz.

Bu sezondan belirgin bir karakter çıktı mı diye sorarsanız, “hayır” derim…1. sezonda Ayşegül, Özlem, Nur, Ayşenur, Tuğçe gibi güçlü karakterler vardı. 2. sezonda da Emel, Nihal, Özden, Maria gibi renkli yarışmacılar vardı. Bu sezonda bu tüğrden yarışmacılar yok.Hepsi kendi halinde yarışıyor.Fakat açık söyleyeyim birinci olmayı en çok isteyen kişiler Gülşah ve Ezgi… Şilan bana çok hırslı gelmiyor. Güzelliğini ve aklını kullanıp yarışma için taktik bile yapmıyor.Beni seven böyle sevsin havasında:) Misal, Gülşah ile arkadaş olduğu için çok eleştiri alıyor, başkası olsa yarışma için Gülşah’la arasını bozardı çoktan:)

3. SEZONUN “EN”LERİ

3. sezonun dikkat çeken kızları arasındaki “en”leri kendime göre değerlendirirsem ;

En iyi taktik yapan yarışmacısı Sinem Umaş. Daha önce ekranlarda olmasının avantajını konuşturdu.
En çok konuşulan yarışmacı da Sima Şerafettinova. Küçük yaşına rağmen ortalığı karıştırdı 🙂
En hanımefendi olan ve aslında kalsa kesin birinci olur dediğim yarışmacı Mihriban Akgül.
En hırslı yarışmacı kesinlikle Ezgi Ünal…Birinci olmak için her şeyi yapar 🙂
En tarz ve çalışkan yarışmacı tartışmasız Gülşah Yılmaz.
En agresif yarışmacı da Didem Ezgi Akın; iyi bir şey söylerken bile sinirliydi:)
En güzel ve ayrıca dikkat çekici yarışmacı da Şilan Makal…Misafir geldiğinde bile manşet olmuştu 🙂

Bunlar akılda kalanlar..Finalde sevdiğiniz yarışmacıyı oylarla desteklemeyi unutmayın..Çünkü finalde sadece seyirci kararı geçerli olacak.Hepsinin size ihtiyacı var.Hadi bakalım tarz olan kazansın diyelim.

İBS ALL STAR’DA KİMLER OLACAK?

Bir sezonda böyle bitiyor işte.Yarışmayı biraz özleyeceğiz. Çünkü tatile giriyor ama ağustosta İşte Benim Stilim All Star’la bomba gibi bir dönüş yapacak. Duyduğuma göre her sezondan 5 kişi seçilecek. Kıyasıya kapışma ve rekabet görmek için sabırsızlıkla bekliyoruz. Bakalım kadroda kimler olacak? Nur Bozar’ı All Star’a ikna edebilecekler mi çok merak ediyorum. Yarışma başlayınca kimler, kimlerle anlaşacak; kimler sonuna kadar kavga edecek hep beraber göreceğiz.Daha sonra All Star için daha ayrıntılı bir yazı ve ufak tüyolarla sizi bilgilendireceğim.

Görüşmek üzere…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]