İşte Benim Stilim’de elenen son yarışmacı kim oldu?

İşte Benim Stilim All Star’da yaşanan eleme heyecanı sonunda yarışmadan bir isimle daha veda yaşandı. Galada “Pop-Art” konseptiyle yarışan yarışmacılardan 10 bin liralık ödülü alan yarışmacı ise jüri tarafından kıyafeti oldukça başarılı bulunan Özden Cerrahoğlu oldu.

Eleme potasında olan üç yarışmacı Melek Baykal, Nazlı Hamarat ve Sara Koçoğlu’dan yarışmacıların kurtardığı isim Sara olunca Melek ve Nazlı eleme için jürinin karşısına geçti.

Jüri ağırlıklı olarak Melek gitsin deyince yarışmanın bu haftasında elenen isim de Melek Balkan oldu. Oysa Melek yarışmaya bir hafta önce dahil olmuştu.

iste-benim-stilim-pop-art-eleme-melek-balkan

Melek Balkan hafta içi podyum performansı oldukça zayıf bulunmuş hem yarışmacılar hem de jüri tarafından kıyasıya eleştirilmişti.

Gala gecesinin sanatçı konukları; Buray ve Betül Demir’di.

Gala’da sahneye ilk Buray çıktı. Hit parça ”İstersen” ile stüdyo coştu. Ardından gecenin bir diğer sürprizi Betül Demir İşte Benim Stilim All Star podyumuna çıktı.

 

POP-ART NE DEMEK?:

Popüler kültüre bir başkaldırı olarak ortaya çıkan “Pop Art” soyut, dışavurumculuğa tepki gösteren genç sanatçıların 1960’larda bir akım haline getirdikleri sanat türü. Bir anlamda popüler kültürün sanata yansıması. Moda boyutunda ise popüler kültür unsurlarının modaya etkisi şeklinde açıklamak mümkün. Yani Pop Art, popüler kültüre ait herşeyin modanın ya da sanatın konusu yapılabilir anlamı taşıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]