İşte Benim Stilim’de araba ödülünü kazanan hangi yarışmacı oldu?

İşte Benim Stilim’de bayram haftasında farklı bir heyecan yaşandı. Bayram haftasına özgü olarak eleme yapılmayan galada yarışmacılar bir hafta boyunca lüks arabaya sahip olmak için yarıştılar.

Hafta başından itibaren en fazla oyu alacak kişi lüks arabanın sahibi olacaktı. Bu haftaya özgü olarak galada  eleme heyecanı yaşanmayacaktı.

Yarışmacılar, galada ikonlar konseptiyle yarıştılar. Arabayı kazanacak yarışmacılar Ayşegül Doğan ve Özden Cerrahoğlu ismi öne çıktı. İki yarışmacı da hafta başından itibaren aldıkları puanla diğer yarışmacılardan ayrıldı.

Favori olarak gösterilen Nazlı Kayaaslan, ihtiyacı olmadığı gerekçesiyle bu haftaki mücadeleye fazla asılmadığını açıklayınca araba ödülünde önemli bir rakip devre dışı kalmış oldu.

Aslında son güne Özden Cerrahoğlu avantajlı girmişti. Özden jüriden ortalama 6 puan alsaydı yarışmanın birincisi olacaktı. Ama Özden’in Aysel Gürel kostümü giymesi ve şov yapmaması jürinin eleştirisine neden oldu. Jüri, Özden’i kolaya kaçmayla suçladı.

aysegul-dogan

Aldığı puanlarla yarışmanın diğer öne çıkan  adayı Ayşegül Doğan, Ebru Gündeş’in tarzıyla yarıştı. Gecede iki kostüm değişen Ayşegül yaptığı şovla da jürinin takdirini kazandı.

Yaşanan rekabetin ardından jüriden daha fazla oy alan Ayşegül Doğan bu haftanın ödülü olan arabayı 1 puan farkla kazanmış oldu.

Oldukça üzgün olduğu gözlenen Özden Cerrahoğlu, konseptini savunarak galaya çok iyi hazırlandığını ifade etmesine rağmen açıklaması jüriyi tatmin etmedi.

İddialı olması beklenen ikizler Aycan-Nurcan Şencan Kardeşler, Ezgi Ünal, Ezgi Baylar beklenen puanları alamadıkları için zirveyi zorlayamadılar.

Böylece bayram haftasının en şanslı ismi Ayşegül Doğan oldu. Ayşegül, yarışmanın sonuçlanmasının ardından kazandığı arabayı satıp başka bir iş için kullanacağını söyledi.

MEDYABEY

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]