İşte Benim Stilim şükür sezonu kapattı

Son günlerim bir tv programının adı..’’ İşte Benim stilim ’’. Neyse program tatile girdi bende kafa yormaktan kurtuldum fakat sezon boyunca izlemedim desem yalan olur. ‘’Merak ‘’ da bir hastalık. Program baştan aşağı tuhaflıklar zinciriydi . Belli ki yapımcısı çok akıllı. İzleyiciyi ekrana bağlamayı iyi biliyormuş helal olsun. . Güzel uyumlu ve tarz giyinmenin incelikleri tartışıldığı programda salına salına dolaşan güzellerimizin giyim kuşamları bir yana, gerçekten sergiledikleri karakterleriyle tarz ötesiydiler. Kavga gürültü derken kültürlerini en ince detayına kadar ortaya çıkarmalarından, her an bir mahalle kavgasına dönüşecek diye yürek hoplamalarımla şükür sezon kapandı..

Sevgili kızlar!.. Ailelerinize saygımız büyük. ‘’Genciz güzeliz, biz her şeye layığız’’ şımarıklığını nerden aldınız bilmem ama bazen rezaletin son perdesindeydiniz..

Belki programın reytingi uğruna, kışkırtıcı durumları da vardı. Olaya magazinde karışınca işin rengi sürekli değişti. Hele Bahar Candan bombasını hala çözmüş değilim. Murat Boz¬- Aslı Enver ilişkisinin içine düşüverdi.. Aslı Enver’i geçmişten tanırım. Akıllı terbiyeli ve seviyeli bir kızdır. Adının Baharla anılmasından hoşlanmadı herhalde ve Murat Boz’la beraberliğine son veriverdi. Neyse son günlerde ‘’Barıştı ‘’ haberleri gelince yüreğime su serpildi. Benim gözümde, örnek çiftler.

Yine gelelim şöhret olayına. Yurt dışında bu işler nasıl bir yol haritasıyla ilerliyor bilmiyorum ama; bizde şipşak fotoğrafçılığı hızında ve bereketinde. Ekranımız bol. Programlar ona keza. Kızlarımızın hepsi afet.
Bir sezonda ‘’ünlü’ yapalım sloganımızla sezonumuzu açıyoruz. Sizi programlarımızda ağırlayalım ekran tozu yutturalım. Sonra, başımıza taç yapalım. Daha sonra da; karşınızda boynumuz kıldan ince misali sıraya dizilelim .

rtık kafalarımızı uçurabilirsiniz..

Kendi yarattığımız canavarların bizi parçalamasına izin verdiğimiz müddetçe ne şöhretlerimiz biter ne şikayetlerimiz. Hadi bakalım yeni sezonumuzda yeni adaylarımız geliyor. Meydanlar hazırlansın. Sahneler kurulsun. Kameralar sipere yatsın.. Düğün dernek yapalım başımıza karalar bağlayalım. Kendim ettim kendim buldum hikayelerine devam. Ne diyelim, düzen böyle devran döne…

FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]