İşte Benim Stilim Runner oyunu cep telefonlarında

Türkiye’nin en çok dikkati çeken moda programı İşte Benim Stilim bu kez mobil telefonlarda oyun olarak gündemde.İşte Benim Stilim Runner nasıl oynanır ve nereden yüklenir? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları…

Özellikle sosyal medyada da en çok konuşulan moda yarışması olarak dikkati çeken İşte Benim Stilim, sevenlerinin karşısına eğlenceli bir akıllı telefon oyunu olarak çıkıyor.

Kullanıcılar; Nur Yerlitaş, Hakan Akkaya, Ivana Sert ve Uğurkan Erez’in yer aldığı “İşte Benim Stilim Runner” oyununda jüri üyelerinin tamamlaması gereken görevleri jüri üyelerine yardım ederek aşmaları gerekiyor.

İstanbul’un en güzel manzaralarının yer aldığı oyunda jüri üyeleri koşarken kullanıcılar da onların engelleri aşmasına ve etraftaki altınları toplamasına yardım ediyor.

iste-benim-stilim-runner-oyunu

Oyunda eski sezonlardan ekrana gelen karakterler unutulmadı. Programın sunucusu Öykü Serter ve önceki sezonların birincisi olan, Aycan-Nurcan Şencan, Emel Özkızıltaş, Ezgi Ünal ve Ayşenur Balcı da İşte Benim Stilim Runner oyununda yer alıyor.

Her bir karakter için 3 farklı kıyafet kombinasyonun olduğu İşte Benim Stilim Runner’da eşsiz İstanbul sokaklarında koşup görevleri tamamlaya çalışarak jürinin böylelikle mutlu edilmesine çalışılıyor.

İşte Benim Stilim Runner, APP Store ve Play Store’dan “İşte Benim Stilim Runner” yazılıp indirilebiliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]