İşte Benim Stilim elemesinde sürpriz sonuç

TV8 ‘de yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasının elemesinde elenen en son yarışmacı Özden Cerrahoğlu oldu.

Eleme gecesinde Özden Cerragoğlu’nun elenmesi sürpriz olarak değerlendirildi. İşte Benim Stilim’de en düşük oyu alan Özden Cerrahoğlu ile yarışmacıların seçtiği Çiğdem Çelik çıktı. Jüri yaptığı değerlendirme sonucfu yarışmaya veda eden isim 20 Mart itibarıyla Özden Cerrahoğlu oldu.

Eleme gecesinde Nazlı Hamarat, Emel Özkızıltaş, İlbilge Uzun, Gülay Hancer  ve Zeynep Öztürk yüksek puanlar aldı. Gala gecesinde en düşük puanı ise Özden Cerrahoğlu aldı. Özden, jürinin önüne elenmek üzere gelen ilk yarışmacı oldu. Diğer yarışmacılar ise çoğunlukla Çiğdem Çelik ‘in adını verdi.

İşte Benim Stilim yarışmasına elendikten sonra geri dönen  Gülay Hançer, jüriden  tam not aldı. Her gün yıldız almayı başaran Gülay Hançer ve Emel Özkızıltaş taçş giyerek koruma altına alınan iki isimdi.

 

Özden Cerrahoğlu ile Çiğdem Çelik arasında jürideki isimler kimin ismini verdi?

Konuk jüri Ozan Doğulu, Kemal Doğulu,  ‘Çiğdem Çelik’ gitsin dediler.
Nur Yerlitaş, İvanba Sert ve Uğurkan Erteza ise  ‘Özden Cerrahoğlu’ elensin dedi.

Eleme gecesinin en ilginç notu ise Özden Cerrahoğlu ‘nun sürekli elemek için uğraştığı Çiğdem Çelik karşısında elenmesi oldu.

İşte Benim Stilim yarışmacılarından Özden Cerrahoğlu eleştiriler karşısında susmayıp cevap yetiştirmeye çalışınca Nur Yerlitaş’ın hışmına uğradı. Nur Yerlitaş ‘Sana 4 veren elim kırılsaydı. Sen elenince mutlu olacağım’ şeklindeki sözüne Özden Cerrahoğlu ‘O zaman ben eleneyim siz mutlu olun’ karşılığını verdi.

İşte eleme öncesinde Özden’in podyum performansından sonra Nur Yerlitaş’ın sivri açıklamaları:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]