İşte Benim Stilim All Star’da çığlıklar koptu-izle

İşte Benim Stilim All Star’ın bugün yayınlanan 37. bölümünde yine ortalık karıştı. Ezgi Ünal’ın podyum performansının öncesinde yarışmacılar arasında hararetli tartışmalar yaşandı. Bir ara Çiğdem Çelik’in Ayşegül’e hitaben yaptığı ” ay yeter!” şeklinde bağırması stüdyoda tansiyonun tavan yapmasına neden oldu.

Nur Yerlitaş “burası hamam mı” diye çıkışıp ortalığı yatıştırmaya çalıştı.

Ayşegül Doğan ve Çiğdem Çelik yine yüksek gerilimli bir tartışmanın ortasında buldular kendilerini.

Ezgi Ünal ve Ayşegül Doğan arasında da gerginlik yaşandı. Ayşegül Doğan, Ezgi Ünal ‘ın hırkasını beğenmeyince Ezgi Ünal ” sen böyle bir hırkayı taşıyamazsın zaten” diye cevap verdi. Ezgi ‘nin bu cevabından sonra ise Ayşegül Doğan gerginliğe tavan yaptıran çıkışını yaptı.

Çiğdem, Ezgi Ünal ‘a “para harcamıyrosun” deyince aralarında tartışma çıktı. Ayşegül Doğan ‘da konuya dahil olunca gerginlik yaşandı. Çiğdem Çelik ile Ayşegül ‘ün arasında daha sonra çıkan sponsor kavgası Çiğdem ‘i çıldırttı. Nur Yerlitaş ‘ın iki yarışmacıya kızmasıyla kavga sonlandı. Özden Cerrahoğlu ‘nun daha sonra söz alıp Ezgi Ünal ‘ı savunması Özden ile Ayşegül arasında ipleri gerdi. Öykü Serter ‘in yarışmacıları uyarmasıyla tartışma sonlandı.

İşte o yüksek gerilimin yaşandığı anlar:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]