İşte Benim Stilim All Star’a veda eden yarışmacı kim oldu?

İşte Benim Stilim All Star’ın 30 Ekim Cuma günü yapılan eleme gecesi sonuçlandı. Yarışmacılar kanat konseptiyle 10 bin liralık ödül için yarıştılar.

Gecenin sonunda 10 bin liralık ödülü alan isim Nihal Candan oldu. Yarışmacıların kıyafet seçimleri genel olarak jüri tarafından başarılı bulunmadı.

Eleme gecesinin sanatçı konuğu Ziynet Sali’ydi. Başarılı yorumcu sevilen şarkılarını seslendirdi.

Ezgi Baylar ve Zeynep Öztürk ise elemede karşı karşıya geldiler. Jüri kararını Ezgi Baylar’ın kalması yönünde kullanınca yarışmaya veda eden isim Zeynep Öztürk oldu.

Ezgi Baylar yarışmadan elenmek istediği söyledi. Elemeye kaldığı için morali hayli bozuk olduğu farkedilen Ezgi Baylar, jürinin kendisini elemesini istedi.

Bu tavrından  jüriden yoğun eleştiri alan Ezgi Baylar’ı Kemal Doğulu, yüksek egolu olmakla suçladı.

Bugüne kadar yarışmadan ayrılmak isteyen yarışmacıları gönderen jüri, ilk kez Ezgi Baylar için bu tavrı göstermedi. Kıyafet seçimleriyle genel olarak tarz bulunan başarılı yarışmacı Ezgi Baylar’ı yarışmada tutmak için jüri çaba sarfetti.

Yarışmada yine bir işlk yaşandı.  Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez, Zeynep gitsin derken Nur Yerlitaş ve İvana Sert ise Ezgi gitsin şeklinde oy kullandı. Daha sonra jüri ortak karar verdi. Jürinin nihai kararına göre Ezgi Baylar yarışmaya devam ederken Zeynep Öztürk yarışmaya veda eden isim oldu.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]