İşte Bemim Stilim’de Gülşah Yılmaz hayal kırıklığı yarattı

İşte Benim Stilim’in iddialı yarışmacılarından Gülşah Yılmaz’ın eleme gecesindeki performansıyla yarattığı hayal kırıklığı başta jüri üyelerini olmak üzere herkesi şaşırttı.

Çizgi film kahramanları konseptiyle yarışan yarışmacılar genel olarak jüriden olumlu yorumlar alırken yarışmanın en iddialı isimlerinden Gülşah Yılmaz’ın Taş Devri- Vilma kostümü jüri tarafından özensiz ve basit bulundu. Gülşah Yılmaz plastik makyajın tam olarak yetişmediğinden yakındı.

SARIKABADAYI’DAN CHUCKY BENZETMESİ

gecenin konuk jürisi Soner Sarıkabadayı’dan Gülşah’a olay benzetme geldi. Sarıkabadayı, Gülşah’ın Vilma’dan çok korku film karakteri Chucky’e benzediğini söyledi. Bu benzetmeye salondan da büyük alkış geldi.

Gülşah’ın Vilma tercihinde pişman olduğu yüzünden okunuyordu ama artık yapılacak birşey yoktu. Jüri üyeleri sözbirliği etmişcesine Gülşah’ı elenmek üzere karşılarında gördüklerinden dolayı yaşadıkları şaşkınlığı ifade ettiler.

NEDA POURSAEİD ELENDİ

Bu durum puanlarına da yansıyınca Gülşah Yılmaz İşte Benim Stilim eleme gecesinde elenmek üzere Jüri karşısına çıkan iki isimden biri oldu. Diğer yarışmacıların 6’sı Neda’nın 5’i de Sima’nın adını verdi. Böylece Gülşah’ın yanında elenmek üzere seçilen kişi Neda oldu.

Neda Jüri tarafından elenince, İran asıllı yarışmacı çok üzgün bir biçimde yarışmaya veda etmek durumunda kaldı.

Neda Poursaeid, gerek eleme sonrasında gerekse Instagram’daki sosyal medya hesabından duyduğu üzüntüyü paylaştı. Şaşkın olduğunu ve böyle bir sonuç beklemediğini kaydetti. Neda, özellikle annesinin de yanında olmasından dolayı yarışmadan elenmesinden dolayı çok üzgün olduğunu söylemesi dikkat çekti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]