İsmil Saymaz ile Enver Aysever arasında ego tartışması

Tahir Elçi’nin ölüm yıldönümünde Ahmet Hakan’ın programına katılanları Tahir Elçi’yi hedef gösterdikleri iddiası eleştiren Enver Aysever’e İsmail Saymaz’dan sert cevap geldi: “Egosundan başka bir değeri olmayan bir zavallısın!”

Türkan Elçi’nin iddiaları üzerine Enver Aysever neler söylemişti?

Öldürülen Tahir Elçi’nin eşi Türkan Elçi ölümün 1. yılında Enver Aysever’in programına katılarak soruları cevaplandırmıştı. Diyarbakır Dört Minarae önünde öldürülen Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi’nin ölümüyle ilgili olarak Ahmet Hakan’ın moderatörlüğünü yaptığı Tarafsız Bölge adlı programı suçlayan Türkan Elçi’ye Enver Aysever cevap olarak “Ahmet Hakan’ın programına şarlatanlar çıkıyor, izlemiyorum. Anlamıyorum, niye inanıyor insanlar onlara” demişti.

Ekrandan yaptığı bu açıklamanın ardından Enver Aysever, bugün de sosyal medya organı twitterdan yaptığı bir paylaşımda Türkan Elçi’nin sözlerine atıfta bulunarak “Kim var bu akşam yayında bilmiyorum. Ama Ahmet Hakan’ın yayınına çıkan herkes Tahir Elçi’yi anımsamalı…” dedi.

Bunun üzerine Tarafsız Bölge programının bugünkü konukları arasında yer alan İsmail Saymaz, bu paylaşım nedeniyle Aysever’e cevap verdi.

“Enver Aysever sen egosundan başka bir değeri olmayan bir zavallısın. Türkan hanımı bile şahsi kinine alet etmeye kalkışacak denli zavallı…”

enverjpg

Aysever ve Sayamza daha önce de Ağustos ayında yine twitter üzerinden tartışmış ve birbirlerine “ekran komiseri”, “sosyalist belirleme noteri” gibi atıflarda bulunmuşlardı.

Aysever’in paylaşımında “Bu arada ekran tartışmalarında dikkat edin bir tane sosyalist yok. Zamanında aydınlanma kavgası veren kimse yok. Medyanın yalancı baharı!” yer alan mesaja Saymaz o dönem  “Ayıp ediyorsun ölçünü bilmiyorsun” şeklinde cevap vermişti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]