İsmail Türüt: Kadir İnanır’a kırgınım

360 TV ekranlarında Elif Güvendik’in sunduğu Elifnağme programına katılan İsmail Türüt, yaptığı ilginç açıklamalarla gündeme geldi. İsmail Türüt, yayında bir çok ünlü isme adeta veryansın etti.

İsmail Türüt, Sinan Akçıl ve pop müzik konusunda köşeli açıklamalar yaptı.  “Sinan Akçıl ve benzeri pop tarzını sevmiyorum. Benim kulağım çok özel. Çöp kutusu değil. Kötü müzik dinlemiyorum” diye konuşan türkücü, magazin gündeminden uzakta yaşadığı hayatı anlattı.

Magazin gündemindeki son gelişmeleri her gün 360 ekranına taşıyan Elif Güvendik’in sunduğu Elifnağme’ye İsmail Türüt konuk olarak katıldı. Türüt, çocukları ile gurur duyduğunu söylerken “kendi arımdan bal yapıyorum” dedi. Kadir İnanır’ın siyasi konularda yaptığı açıklamalara üzüldüğünü belirten sanatçı şunları söyledi:

KADİR İNANIR’A KIRGINIM

“Bazen yaptığım açıklamaları anlamıyorlar. Ne çekersem dilimden çekiyorum. Açıklamalar yanlış anlaşılınca günah keçisi oluyorum. Zor zamanlar yaşadım. Mesela Kadir İnanır’ın yaptığı açıklamalar yanlıştı. Ben de kızdım. İkimizde Karadenizliyiz. Kadir İnanır’dan beklemezdim. Bir gazeteciye bu açıklaması için konuştum ama O, bana asla cevap vermedi. Konuşmuyoruz Kadir İnanır’la. Kırgınım.”

KADİR İNANIR NE DEMİŞTİ?

Kadir İnanır, siyasi içerikli yaptığı açıklamalardaki çıkışı HDP ve Selahattin Demirtaş’a destek olarak görüldüğü için geniş çevrelerden büyük tepki gördü. İsmail Türüt de Kadir İnanır’ı kıyasıya eleştiren isimlerden biriydi.

BENİM KULAĞIM ÖZEL KÖTÜ MÜZİK DİNLEMEM

Müzik dünyasında bir çok işin kötü olduğunu da savunan Türüt “Sinan Akçıl’ın tarzını ve benzeri pop müzik işleri sevmiyorum. Benim kulağım çok özel. Çöp kutusu değil. Kötü müzik dinlemiyorum” dedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com