Medya

İrfan Değirmenci’nin işine son verilmesine medyanın ünlüleri ne dediler?

Kanal D’de sabah haberlerini sunan İrfan Değirmenci’nin görevine son verilmesinin medyadaki etkisi devam ediyor. Medyadaki birçok isim olaya tepki verdi. Görüşlerini paylaştı. İşte, İrfan Değirmenci’nin Kanal D’de işine son verilmesinin ardından medyanın önde gelen isimlerinin sosyal medyadan verdikleri o tepkilerden örnekler…

Bilindiği gibi Kanal D yönetimi tarafsızlık ilkesini çiğnediği içi İrfan Değirmenci’nin kanalla ilişiğini kestiğini yazılı bir açıklama yaparak deklare etmişti. Konuya birçok isim ilgisiz kalmadı.

İşte o tepkiler:

Hilal Kaplan: Doğan Medya zaten üç kişi hariç Hayır’cı. İrfan Değirmenci’nin Hayır dediği için kovulduğunu söylemek ya saflık ya bilinçli provokatörlük..

Fuat Uğur: İrfan Değirmenci geçen yıl da kovulacaktı ama yine bir numara yapıp kurtulmuştu. Bu seferki tutmadı. Çünkü reytingde ilk 100’e giremiyor.

Cemil Barlas: Eğer sahiden “hayır” diyecek olanlar doğan medyadan kovulsaydı orada kimse kalmazdı.. “yandaş” kontenjanından giren karaktersizler dahil.

Berna Laçin: Demokrasi’nin “D”si kalmıştı o da @degirmencirfan ‘ın atılmasıyla gitti! Yazıklar olsun Türkiye! Memleketi şu halden kurtaramayan hepimize!

Ayşenur Yazıcı: Aydın Doğan, Ahmet Hakan, Erdoğan Aktaş vs vs hadi bakalım İrfan Değirmenci’nin atılmasını ilkelerinizle açıklayın..

Fatih Portakal: İrfan Değirmenci hayır değil de evet deseydi aynı sonu yaşar mıydı? Gerekçeyi ‘tarafsızlık’ diye sunmak akılla dalga geçmek gibi!

Nurcan Akad: Fatih çekirge 30 ocak tarihli yazısında ‘evet’ diyeceğini açıklamıştı. doğan yayın ilkeleri falan demesinler, kimse yutmuyor..

 

 

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı