Magazin

İrem Helvacıoğlu mahkemeden istediğini elde edemedi

Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu, “Söylemezsem Olmaz” programının sunucuları Ece Erken ile Bircan Bali’ye hakkında hakaret ve tehdit içerikli yayın yaptıkları iddiasıyla 100 bin liralık tazminat davası açmıştı. Ünlü oyuncunun bu kez korunma amacıyla yaptığı başvuru mahkemeden döndü.

ATV’de çarşamba akşamları yayınlanan  Sen Anlat Karadeniz dizisiyle önemli bir çıkış yakalayan İrem Helvacıoğlu, “Söylemezsem Olmaz” programının sunucuları Ece Erken ile Bircan Bali’ye hakkında hakaret ve tehdit içerikli yayın yaptıkları iddiasıyla 100 bin liralık tazminat davası açmıştı.

HELVACIOĞLU’NUN TALEBİNE MAHKEMEDEN RET

İrem Helvacıoğlu, bu kez de korunma amacıyla mahkemeye başvurdu.Mahkemenin, 6284 sayılı “Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi”ne dair yasa kapsamında olmadığı gerekçesiyle Helvacıoğlu’nun korunma talebini reddettiği haber veriliyor.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu; 2, 3 ve 24 Ocak’ta Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında şahsına yönelik yapılan konuşmaların eleştiri sınırını aştığı ve kişisel haklarına müdahale edildiği iddiasıyla Ece Erken ve Bircan Bali’ye 100 bin liralık tazminat davası açtı.

Helvacıoğlu, Erken ve Bali’ye 20 bin TL maddi, 80 bin TL manevi tazminat davası açtı.Dava halen devam ediyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı