Magazin

İrem Derici kötü haberi doğruladı

Katıldığı yarışma programından sonra çıkardığı albümlerle ve geçtiğimiz dönemlerde hit şarkısı “Kalbimin tek sahibine” ile genç yaşına rağmen kısa zamanda müzik dünyasında haklı bir yer edinmeyi başaran güzel şarkıcı İrem Derici, kocasından tek celsede boşandı. İrem Derici’nin kalbi neden sahipsiz kaldı?

13 Eylül 2014 tarihinde rüya bir düğünle ünlü radyocu Rıza Esendemir ile bir ömür boyu beraberlik için evet diyen İrem Derici’nin bu mutluluğu ancak iki yıl sürdü. 21 Mart tarihinde Gebze Adliyesi’nde görülen duruşmada çift tek celsede boşandı.

Bu görüntüler mazide kaldı 

https://www.youtube.com/watch?v=oLhWFCX3VMg

Maddi manevi talep yok

Esendemir çifti anlaşmalı olarak mahkemeye başvurarak birbirinden maddi ve manevi talepte bulunmayınca boşanmaları da kolay oldu. Adliyeye beraber gelen çift boşandıktan sonra yine adliyeden beraber ayrıldılar.

Evlilikleri neden bitti? 

Ocak ayında bir ayrılık yaşadıkları belirlenen Derici ve Esendemir, arasındaki ilk soğukluk, İrem Derici’nin sosyal medyadan takibi bırakmasıyla ayrılık sinyallerini vermeye başlamışlardı. Haklarında çıkan ayrılık iddialarını uzun süre inkar eden çiftin evliliği dün itibarıyla bitmiş oldu. Rıza Esendemir, bir dargın bir barışık evliliklerin noktalanması hakkında”Bu sıkıntıların birbirimizi yıpratacağını anlayınca boşanma kararı aldık” açıklamasını yaptı.

Sebep şiddetli geçimsizlik

İrem Derici çifti boşanmaları için sebep olarak şiddetli geçimsizliği gösterdiler, Ünlü çift Derici ve Esendemir, mahkeme çıkışı görüntülenmemek için davayı İstanbul yerine Gebze’de açtılar.

İrem Derici’ye Dantel uğursuz mu geldi?

İrem Derici’nin, ID Müzik & GNL etiketiyle yayınlanan “Dantel” albümü uğursuz mu geldi? Üç albümü ile büyük bir şöhretini zirveye taşıyan Derici yeni albümü Dantel’de istediği patlamayı henüz yakalayamadı. Albümün çıkış parçası “Dantel” isimli şarkıyı haberimizdeki videodan izleyebilirsiniz.

İrem Derici Dantel Şarkısı Sözleri
Yanıp yanıp söndüğümden haberin yok
Durup durup güldüğünden çok aşığım çok
Yasaklıyız ezelinden müsademiz yok
Vasatmıyız güzelinden oyunumuz çok
irem derici sarkiozlerimiz.net dantel şarkısı çıktı
Dantellenmiş geceler, kan kırmızı ojeler
Kesik kesik geceler, cık cık daha neler
Yansın geceler, sabahıda söndürelim
Beni yak beni hapset içine çek bebeğim

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı