İphone 7 Özellikleri – Fiyatı ve Teknik Özellikleri Araştırılıyor!

Kullanıcıların Apple’ın yeni akıllı telefonu olacak İphone 7 ile  ilgili merakı sürüyor. Apple, yeni bir iPhone modeliyle her iki yılda yepyeni bir iPhone modeliyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Birçok insan da  her iki yılda yeni bir iPhone alarak telefonunu güncelliyor. Yeni İphone 7 özellikleri de merak edilen konular arasında.Önümüzdeki ay satışa çıkacak iPhone 7 modeli, şu ana kadar ortaya gelen kulis haberlere bakılırsa tasarım anlayışını büyük ölçüde koruyacak. Bu durumun belli oranda hayal kırıklıklarını tetikleyeceği ve görünüşe bakılırsa potansiyel müşterilerin azalmasına sebep olacağına yoruluyor. Yapılan anketlerde de iPhone 7 almayı düşünenlerin sayısının düşük kaldığı gelen haberler arasında. İphone 7 fiyatı da merak edilen konular arasında yer aldı. İphone 7’ye dair tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

İPHONE 7 ÖZELLİKLERİ

Quartz üzerinden gerçekleştirilen ankette ilginç sonuçlar çıktı. Ankette kullanıcılara iPhone 7’yi satın almayı düşünüyor musunuz sorusu yöneltildi. Anket sonuçlarına göre  “kesinlikle” seçeneği %4.2, “büyük ihtimalle” seçeneği %5.1 “belki” seçeneği ise %11.4 oranında kaldı. Öte yandan katılımcıların %33.3’ü “sanmıyorum” %45.9’u ise “hiç sanmıyorum” cevabını verdikleri görüldü. Yani, bir başka deyişle anket sonuçlarına göre potansiyel müşterilerin sadece %10′u ciddi olarak yeni iPhone modelini satın almayı planlıyor.

İPHONE’DAN GELEN İLK SIZINTI

iPhone 7’den gelen sızıntı haberler telefon hakkındaki bilgilerimizi artırırken, fotoğraflar aralarındaki çelişkiler nedeniyle bir yandan kafaları karıştırıyor. NoWhereElse.fr’nin sızdırdığı son görüntüde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın yanında bir iPhone 7 Pro da görünüyor. Bu görüntüler gerçek iPhone 7 modellerini yansıtmıyor olabilir. Sızan fotoğrafta iPhone 7 Pro, çift kamerası ve smart connector portuyla öne çıkıyor. Pro’nun sahip olduğu diğer özellikler arasında 256GB’lık depolama alanı bulunuyor.

İPHONE 7 İLE İLGİLİ TÜM GELİŞMELERİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

İPHONE 7 PRO’NİN GÖRÜNTÜSÜ

Bu görüntü, bazı iPhone sızıntılarında çift kameradan bahsedilirken, bazılarında neden tek kameranın gösterildiğini açıklıyor olabilir. Telefonların arkasındaki “S” işareti, dikkat çeken bir başka detay. iPhone 6S ve iPhone SE ile yeni tanıştığımızdan, içerisinde “S” harfi olan bir iPhone, garip bir tercih gibi görünüyor. Tabi, bu kasalardaki “S” harfinin bir önemi olmayabilir ve yerinde telefonların final sürümlerinde gerçek model isimleri yazabilir.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]