İPEK TUZCUOĞLU: “KENDİMİ KEŞFETMEK İÇİN TASAVVUFA GİRDİM”(MEDYABEY/ÖZEL)

En son Show TV’de yayınlanan Herşey Yolunda Merkez dizisiyle ekranda boy gösteren İpek Tuzcuoğlu, şu sıralarda Cine5’te yayınlanan bambaşka içerikteki bir programla izleyicinin karşısına çıkıyor.

Her perşembe saat 20:30’da Ab-ı Hayat adlı bir sohbet programını sunan güzel ve başarılı oyuncu, Hayat Nur Artıran hoca ile tasavvuf sohbetleri yapıyor. Ramazan ayında ” Aşk Bir Davaya Benzer” adıyla başlayan program, kanal yönetiminin ve seyircinin isteği doğrultusunda Ramazan sonrasında “Ab-ı Hayat” adıyla devam ediyor.

MEDYABEY’e Cine5’teki programıyla ilgili konuşan İpek Tuzcuoğlu, “Her zaman kendimi çözmek ve daha çok keşfetmek isteyen, iç dünyamın derinlerine gitmek isteyen biriydim. Tasavvuf, kendini keşfetme yolculuğu aslında.Açık söylemek gerekirse kendimi keşfetmek için bu yola girdim.Kendimi keşfetmek isterken böyle bir limana denk geldim.Bu limana da yerleştim ve çok mutluyum. Meşrebime , yaradılışıma ve hayatıma çok yakın buldum.Bir anlamda eksiğimi tamamlayıp eğriliğimi düzeltme algısının gelişmesini sağlıyor.” diyor.

Şu sıralar bir dizi projesi düşünmediğini dile getiren Tuzcuoğlu, “2014’te dizi olacak, şu an ön görüşmeler devam ediyor, netleşen bir proje yok. Doğru karar vermek için de doğru zamanı beklemek gerek.” şeklinde konuşuyor.

Yine görüşmesi devam eden başka bir programın olduğundan sözeden Tuzcuoğlu, ” Ama o da netleşmedi daha… İmza atmadan da söylemeyelim nazar değmesin” diyor.

MEDYABEY/ÖZEL

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]