IOS kullanıcıları sabırsız, Whatsapp görüntülü konuşma ne zaman başlayacak?

Whatsapp son sürpriziyle kullanıcılarını mutlu etmeyi başardı. Whatsapp’tan artık görünütülü arama yapılabilir mi? Android telefonlarda test aşamasında olan uygulama ne zaman IOS (iPhone) telefonlara gelecek?

Messenger (sohbet) uygulamaları içinde en çok rağbet edilen hatta skype’ı bile tahtından indiren Whatsapp Skype’taki görüntülü arama özelliğini de bünyesine ekledi. WhatsApp yeni beta sürümünde görüntülü konuşma desteği verecek. WhatsApp görüntülü konuşma için Android APK nasıl indirilir? sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Whatsapp gelen son güncelleme ile görüntülü konuşma desteği sağlayacağı bildiriliyor. Üzerinde çalışmaların devam edildiği görüntülü uygulama için beta sürüm yayınlandı. Yayınlanan son sürüm ile whatsapptan görüntülü konuşmanın mümkün olacağı belirtiliyor.

Androidlerde test uygulaması yerini aldı

İlk olarak Android’e verilen güncelleme ile iki kişi arasında görüntülü konuşma yapabiliyor. Ancak görüşme yapılabilmesi için iki tarafta da WhatsApp 2.16.318 sürümün olması gerekiyor. Yayınlanan sürüm iki tarafa da yüklendiğinde görüntülü konuşmak mümkün olabilecek. Uygulama henüz test aşamasında.

WhatsApp kullanıcılarının her fırsatta dile getirdikileri görüntülü konuşma, artık Android telefonlarda yapılabiliyor.

IOS kullanıcıları da güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyor

IOS kullanıcıları sabırsızlanıyor. WhatsApp, iOS iPhone kullanıcıları içinde yakında görüntülü arama güncellemesini yayınlayacağı biliniyor. Ancak tarih hakkında henüz hiçbir açıklama yapılmadı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]