İntihar sahnesi kafaları karıştırdı… Ceyda Düvenci Babam ve Ailesi dizisinden ayrıldı mı?

Kanal D’de Pazartesi akşamları yayınlanan Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Ayça Bingöl’ün başrolleri paylaştığı Babam ve Ailesi dizisinin yayınlanan son bölümünde “Suzan” karakterini oynayan Ceyda Düvenci’nin intihar sahnesi dün geceye damga vurdu. Gerçek hayatta oyuncu Bülent Şakrak ile evli olan ve 8 haftalık hamile olan güzel oyuncunun son bölümde intihar etmesi acaba diziden mi ayrılıyor sorusunu akla getirdi. Dizinin finalinde intihar eden Suzan’ın akıbetinin ne olduğu yeni bölümde ortaya çıkacak.

SUZAN’IN İNTİHAR SAHNESİ NE ANLAMA GELİYOR?

Suzan, iş yerinde aldığı şokun üzerine (Macide’nin, şirketin başına geçmesi ve Tamer’i Yönetim Kurulu Başkanı yapması) Mert’in, Hasret ile ilgili bildiklerini anlatması üzerine psikolojik buhranın içine düşer. Çiçek ve Mert’in de evden ayrılması ile yalnızlığın verdiği üzüntü ona yanlış bir karar aldırır. Sonrasında Suzan’ı o kabus sahne beklemektedir.

ÖRNEK ÇİFT OLARAK GÖSTERİLİYORLAR

Dostlar arasında yapılan bir nikahla evlenen Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çifti, magazin dünyasının örnek gösterilen çiftleri arasında gösteriliyor. Sosyal medya hesaplarından birbirlerine duydukları aşkı daima dile getiren ikili şimdilerde yeni bir heyecan yaşıyor.

Magazin kulislerinde dolaşan iddialara bakılacak olursa, önceki evliliğinden bir kız çocuğu olan Ceyda Düvenci 8 haftalık hamile. Müjdeli haberi gittiği doktor kontrolü sonrasında alan çift şimdilik bu haberi sadece yakınlarıyla paylaşmayı tercih ediyor.

Kulislerde hamile olan Ceyda Düvenci’nin bu nedenle intihar sahnesiyle birlikte Babam ve Ailesi adlı diziden ayrılmış olabileceği yorumları yapılıyor.

Babam ve Ailesi’nin çok konuşulan Suzan’ın( Ceyda Düvenci) intihar sahnesi-izle

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]