İnternetteki hesapları bir kereden silmek mümkün mü? Deseat.me nedir?

Zaman içinde internetteki farklı sitelerden hesaplarınızı silmek istiyor ancak bunu derli toplu bir şekilde tek elden yapabilmenin mümkün olup olmadığını merak ediyorsanız, cevabımız evet!  İnternetteki farklı sitelerdeki hesaplarınızı tek bir yerden silebilirsiniz. Bunun için deseatme adlı bir site imdadınıza yetişiyor… Nasıl mı? Ayrıntılar Medyabey’de…

Yıllar boyunca internette dolaştığınız birçok sosyal ağ, forumlar, hizmetlerdeki tüm bağlantılarınızı silmek istiyorsanız, yani internetteki parmak izlerinizden kurtulmak istiyorsanız bunu hızlı bir şekilde deseatme adlı bir site ile sağlayabiliyorsunuz.

Eğer zaman içinde hangi hesapları oluşturduğunuz hatırlamıyorsanız bile gam değil!  Chip adlı teknoloji haberleri sitesinden alınan bilgilere göre; deseat.me, Google hesabınıza oturum açıp, hesabınızla eşleşen binlerce siteyi otomatik olarak tarayabiliyor. Bunun ardından dilediğiniz sitelerdeki hesabınızı silebiliyor, dilediklerinizi koruyabiliyorsunuz.  Deseat.me oturum açmak için Google OAuth’u kullandığından, Google oturum açma bilgilerinizi vermiş olmuyorsunuz. Ancak uygulama epostalarınıza ulaşma izni ishsştuç .
Kaynak: Chip.com.tr

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]