Teknoloji

İNTERNETTE SOSYAL ALIŞVERİŞİN ADI: NETLENCE

Sosyal alışveriş dönemi başlıyor!

İnternette “sosyal alışveriş” konseptiyle yayın hayatına başlayan netlence.com, kullanıcılara yeni bir alışveriş modeli vadediyor.

“Amacımız e-ticarette de farklı bir model oluşturarak sektörde fark yaratmaktı. Bu nedenle mottomuzu ‘sosyal alışveriş’ olarak belirledik.” diyen A46 Group Yönetim Kurulu Üyesi ve Şirket Ortağı Selim Demir, “Netlence marketimizden beğendiğiniz ürünleri duvarınızda paylaşabilirken bu ürünlere ister sahip olabilir, isterseniz de arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Netlence marketi, bir kampanya sitesi olarak değil, aksine, belirli bir tarz ve gustoya uygun seçilmiş ürünler barındıran, çok geniş ürün yelpazesine sahip, konsept bir mağaza olarak planladık. Netlence’nin altyapısı sadece alışveriş alanında değil, sosyal ağ tarafında da keyifli saatler geçirmenizi sağlayacak, etkinlikleriniz ile ilgili; dj, mekan gibi ihtiyaç ve rezervasyonlarınızı yapabileceğiniz imkanlar ve çok daha fazlasını sunacak.”şeklinde sunacağını söylüyor.

A46 Bilişim Şirketinin Kurucu Ortağı ve Netlence.com CEO ‘su Ömer Kıyar ise “Uzun bir zaman dilimine yayılan ve çok ciddi bütçelerle tamamlayabildiğimiz, hepimizin ihtiyaçlarına uygun bu benzersiz projemizin, A’dan Z’ye tüm süreçlerini bünyemizde tamamladık. En yeni teknolojiler; kullanıcı dostu, basit ama etkileyici görseller, performans ve güvenliğe dair standart üstü yenilikler, her keseye ve herkese uygun ürünler ve üyeliğinizle keşfedebileceğiniz eşsiz hizmetler. Sektöre bambaşka bir renk katacak netlence.com’ da, hayallerimizi teoriden pratiğe çevirerek birçok “ilki” üyelerimize sunuyoruz. Sürdürülebilir, geliştirilebilir alt yapımız ve uzman kadromuzla, amatör ruhumuzu ve heyecanımızı kaybetmeden, projemizi geliştirip büyütmeye devam edeceğiz. Böyle önemli projelerin, ülkemiz ve sektörümüz için büyük bir şans olduğunu düşünüyor ve farklı bir e-ticaret modeli oluşturmanın gururunu yaşıyoruz ” şeklinde özetliyor düşüncelerini…

Netlence, ister etkinlik oluşturmak, ister alışveriş yapmak, isterseniz de fotoğraf ve videolarınızı paylaşmanızı mümkün kılıyor. Ağınıza güç katarak sosyalleşmeyi vaadeden site, “haberdar ederken, haberdar olun!” sloganını benimsiyor..

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı