İnternete çizimler sızdı… işte LG G6 tasarımı…

Teknoloji arenasının önde isimlerinden Güney Kore menşeili LG son LL G6 adlı akıllı telefonunun çizimleri internete sızdı. LG G6 bu çizimlere göre nasıl olacak. LG5 ile olan benzerlik ve farklılıkları neler? LG’nin yeni yılda yeni amiral gemisi olacak G6 teknik özellikleri haberimizde…

LG’nin piyasadaki son akıllı telefonu LG G5, modüler yapısıyla, modüler yapıya çok fazla dayanmasından kaynaklı birkaç sorun dışında sorunsuz olarak niteleniyordu. Peki bir üst model olarak tasarlana LG6 nasıl bir telefon olacak?  Android Authority, LG G6’ya ait olduğunu iddia ettiği çizimleri ele geçirdiği iddiasıyla bugün teknoloji haberleri arenasına bomba gibi düştü. Eğer, söz konusu çizimler gerçekse LG, G5’tekine benzer bir tasarım kullanıcıları bekliyor. LG, G5’in en önemli özelliklerinden biri olarak görülen modüler özelliği olan Magic Slot’u bu telefonda görüp görmeyeceğimiz merak konusu.

İşte LG6 çizimleri

İnterenete sızan çizimlere bakılınca, telefonun çıkartılabilen herhangi bir parçasının olup olmadığı hakkında ipucu görülmese de benzer tasarımın devam ettirilmesi, modüler yapının sürdürüleceği anlamı çıkarılabiliyor. Bigr görüşe göre de telefonun çıkartılabilen alt bölümünü sadece pili değiştirmeye yönelik bir parça olarak koruyabilir deniyor.

LG G6 ne zaman piyasaya çıkacak? 

LG, G6 ne zaman piyasaya çıkacak sorusu için tahminler MWC 2017’den kısa bir süre sonra satışa sunulacağı yönünde. Koreli kaynaklara göre LG’nin, Samsung’un Galaxy S8’i Nisan ayında satışa sunacak olması nedeniyle çıkış tarihini erkene alması da söz konusu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]