Instagram’ın duyurduğu yeni özellikler kullanıcıları sevindirecek

Instagram, kullanıcıların eksikliğini hissettiği çok önemli iki özelliği hakkında açıklama yaptı. Kullanıcıların en büyük eksikliğini hissetttiği konu Instagram’ın masaüstü versiyonunun sınırlı kullanıma açık olması ve paylaşım yapmamaya izin vermemesiydi. İşte, yeni gelen özellik sayesinde bu sınırlar aşılmış olacak.

INSTAGRAMDA MASAÜSTÜNDEN PAYLAŞIM YAPILABİLECEK

Instagram, bugün masaüstü versiyonu için iki yeni özelliğini açıkladı. İnsanlar artık Instagram web sitesinden hikaye paylaşabilecek ve gönderi kaydedebilecek.

Artık masaüstünde Instagram akışının sol üst köşesindeki kamera ikonuna tıklayarak kütüphaneden görsel seçilip hikaye olarak paylaşılabilecek. Aynı zamanda hikayeye metin eklenebilecek ve metni rengi değiştirilebilecek.

INSTAGRAM KULLANICILARININ TALEPLERİNİ GÖZARDI ETMEDİ

Buna ek olarak insanlar, instagram.com’da diledikleri gönderileri kaydedebilecek ve sayfanın sağ üst köşesindeki yer işaretleri (bookmark) ikonundan bu gönderileri tekrar görebilecek.

INSTAGRAM’DA KALMA SÜRESİNİ ARTIRACAK

Bu özelliklerin önümüzdeki haftalarda Instagram kullanıcılarının hizmetine sunulacağı öğrenildi. Yeni özellikler sayesinde Instagram kullanıcılarının masaüstünden Instagram’da kalma süresinin daha da artacağı tahmin ediliyor. Kullanıcılar, yeni özellikler sayesinde masaüstünden de Instagram’ı daha işlevsel olarak kullanabilecekler.

Yeni özelliklerin Instagram özelinde kullanıcı memnuniyetini daha üst noktaya taşıyacağı yorumları yapılıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]