Sosyal Medya

Instagram’dan iki yenilik: Hikaye Arşivi ve Hikayelerde Öne Çıkanlar

Instagram, çıkardığı yeni özelliklerini kullanıcılara duyurmaya devam ediyor. Son yılların en popüler sosyal medyası olmayı başaran Instagram, bugün iki yeni özelliği kullanıma sunduğunu açıkladı. İşte Instagram’ın bugün duyurduğu iki yenilikle ilgili detaylar…

YENİ ÖZELLİKLER NELER GETİRİYOR?

“Hikaye Arşivi” ve “Hikayelerde Öne Çıkanlar” özellikleri ile insanlar hikayelerinde paylaştıkları en sevdikleri anlarını kaydedebilecek ve profillerinde gösterebilecek. Bu özellikler 2013’ten bu yana Instagram profillerinde yapılan en büyük güncellemeler oldu.

Hikaye Arşivi özelliği sayesinde mevcut arşiv özelliğine hikayeler de kaydedilebilecek. Kaydedilen hikayeler daha sonra gönderi veya hikaye olarak ya da profilde Hikayelerde Öne Çıkanlar arasında paylaşılabilecek. Hikayelerde Öne Çıkanlar özelliği, profilde biyografinin altında yeni bir yerde yer alacak. İnsanlar, diledikleri sayıda öne çıkarmak istedikleri hikayeleri paylaşabilecek.

Instagram, yakın gelecekte masa üstünden paylaşım yapılabileceğini duyurmuş bu yeni özellik için çalışmaların devam ettiği bilgisini paylaşmıştı.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün