Instagramda ekran görüntüsü alırken bir kez daha düşünün

Instagram’a bugün bir güncelleme daha geldi. Instagramda bildiğiniz gibi fotoğraflar indirilemiyor ya da kaydedilemiyor. Bunun yerine ekran görüntüsü almaya çalışanları uyaralım istedik. Çünkü artık kimin sayfasından ekran görüntüsü alırsanız onun haberi sahibine gidecek. Nasıl mı? Detaylar haberimizde…

Instagram uygulamasına gelen son güncellemeyle birlikte “Hikayeler” bölümünde paylaşılan görüntülerin ekran görüntüsünü alan kullanıcıların bu hareketi sayfa sahibine anında ulaştırılacak. Kullanıcıları için yepyeni özellikler sunmaya devam eden Instagram, bugün yayınlanan en son güncellemesiyle birliktearkadaşlarınızın hikayelerine fotoğraf ve video ile cevap verebilmenize olanak sağlıyor.

Ekran görüntüsü almak için iki kez düşünün!

Kullanıcıların çok rahatsız olduğu ekran görüntüsü sorunu da yeni güncelleme ile çözülüyor. Instagram artık bir başkası sizin hikayenizin ekran görüntüsünü aldığında, anında size bildirim göndereceği yeni güncellemeyle kullanıcılara sunuyor.

Eğer; Android ve iOS kullanıcıları için bugün itibariyle kullanıma sunulan bu güncellemeyi indirmediyseniz, App Store veya Google Play Store üzerinden indirebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]