Instagram Superzoom özelilği ile klip tadında fotoğraflar

Instagram yepyeni özelliği Superzoom’u ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Instagramın yeni kamera özelliği Superzoom, videolara Boomerang gibi farklı nitelikler kazandırıyor. Peki Superzoom ile neler yapılabilir? İşte detaylar…

Klip tadında fotoğraf-video çekilecek

Android ve iOS cihazlarında kullanılabilecek Instagram’ın son bomba özelliği Superzoom bugün yayınlandı. Superzoom, bir fotoğraf ve bir videodan daha vurucu bir etki oluşturmayı sağlıyor. Yani çektiğiniz fotoğrafı kolaylıkla yakınlaştırabiliyor ve duruma göre dramatik veya eğlenceli müzikler ekleyebiliyorsunuz.

Instagram’ın yepyeni özelliği Superzoom’la tek bir objeye çarpıcı bir müzikle yakınlaşılarak videolar klip tadında çekilebilecek. Superzoom özelliğini kullanmak için, Instagram kamerasından Superzoom’u seçiyorsunuz, kayda dokunup, basılı tutuyorsunuz ya da 3 saniyelik bir Superzoom için bir kere dokunmanız yeterli oluyor.

Superzoom, kayıt butonuna ilk dokunuşunuzda 3 saniyelik bir yakınlaştıma sağlanıyor. Daha uzun bir yakınlaştırma için butona daha uzun basmak gerekiyor. Toplamda Instagramın yeni özelliği ile 15 saniyeye kadar Süperzoom yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]