İncir Reçeli-2 gişede doludizgin…

İlk filmi fenomene dönüşen “İncir Reçeli” serisinin ikincisi ‘İncir Reçeli 2’ vizyondaki ikinci hafta sonunda da en çok izlenen film oldu. Toplamda 740 bin seyirci sayısını geçen film, Metin’in kaybettiği aşkının ardından hayatına devam edişinin öyküsünü beyazperde de anlatıyor.

‘Gişeye yansıyan taraf biraz birinci film olup, ikincisi ruhlara yansımış sanırım. Bu sebepten ikincisini yaptık zaten.’ diyen Halil Sezai seyircinin ilgisi ile ilgili ne kadar mutlu olduğunu da konseri için gittiği ve Şafak Pekdemir ile birlikte özel bir röportaj gerçekleştirdiği Paris’te dile getirdi.

Başrollerini paylaştıkları 17 Ekim’de vizyona giren İncir Reçeli 2 filmiyle büyük beğeni toplayan Halil Sezai ve Şafak Pekdemir, Paris’te aşkın şehrindeydi.

“Ölüler aldatılır mı? Siz ölseniz aşkınızın nasıl yaşamasını isterdiniz?”, “Aşkın sizin için anlamı nedir?” gibi filmin de yoğunlaştığı konular hakkında sohbet eden ikili Fransa’da özel bir röportaj gerçekleştirdi.

“Bir devam filmiyle seyirciyle buluştu İncir Reçeli 2 ve siz şimdi bir aşk şehrinde Paris’tesiniz. Eiffel’in altında ne söylemek istersiniz?” sorusuna Halil Sezai, “Paris’in aşk şehri olmasının en büyük sebeplerinden biri Avrupa’da ve dünyada en güzel aşk filmlerinin çekildiği mekan olarak seçilmesi. Bunu Tarlabaşı olsaydı yeri belki orasıda olabilirdi. Bunu biz yapamamışız ne yazik ki başaramamışız. Ya da yapmışız da gözden kaçmış. Yeşilçam’I da öyle yabana atamayız çünkü sonuçta. İnanılmaz yerlerde inanılmaz güzel filmler çektik çünkü. En güzel aşk filmlerinin dili buralarda anlatıldı hep. ” Sözleriyle cevap verdi.

Sorulan “Aşk sizing için nedir?” sorusuna ise Şafak Pekdemir, “ Bence aşk “o” olmak! Karşındaki olmak, onun da sen olması, aynı kişi olmak gibi. Aynılaşmak aşk!” sözleriyle yanıtladı.

Eiffel Kulesi’ne giden orada fotoğraflar çektiren ikili, bu güzel atmosferde, Eiffel’in romantik ışıkları eşliğinde birlikte atlı karıncaya da binmeyi ihmal etmedi.

Hayranlarının Paris’te de Halil Sezai’ye ilgisi büyüktü. Bol bol selfie ve fotoğraf çektiren Halil Sezai Paris’teki Türk hayranlarıyla şakalaşıp uzun uzun sohbet etmeyide ihmal etmedi.

Aytaç Ağırlar’ın yazıp yönettiği, Halil Sezai Paracıkoğlu, Şafak Pekdemir, Sinan Çalışkanoğlu, Selim Akgül ve Ahmet Uz’un rol aldığı BKM yapımı “İncir Reçeli 2” beyazperdede aşk dolu hikayesiyle izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Öte yandan Halil Sezai ve Şafak Pekdemir’in başrollerini paylaştığı Aytaç Ağırlar’ın kaleme aldığı ve yönettiği filmin soundtrack’inde de yer alan “Kafası Kendinden Güzel”parçası filmi izleyenlerin beğenisini kazandı. Dijitalde satışa çıkan “İncir Reçeli 2”nin soundtrack’inin başarılı parçası “Kafası Kendinden Güzel” filmden kesitlerden oluşan yeni klibiyle sosyal mecralarda büyük ilgi görüyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]