İmparator İbrahim Tatlıses hangi şartla yeniden televizyona dönüyor?

Müjdeli haber geldi. Arabesk ve halk müziğinin usta sesi İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses, uzun bir aradan sonra televizyon ekranlarına dönüyor ama bir şartla!

Geçirdiği elim suikast sonucunda uzun süredir sağlık sorunları yaşayan ve ekranlardan uzak kalan İbrahim Tatlıses şartlı olarak ekrana yeşil ışık yaktı. Yapımcılara “Çocuklarımla program yaparım.” şeklinde şart koşan Tatlıses’in bu isteği kabul edildi ve efsane isim artık bir fenomene dönüşen “İbo Show”unu artık, “İbo, İdo, Dilo Show” olarak yeniden ekranlara taşıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Huber Köşkü’nde sanat dünyasına verdiği iftara katılan İbrahim Tatlıses ile ilgili haber de bu yemek sırasında Ece Erken’in yaptığı bir paylaşımla ortaya çıktı. İbrahim Tatlıses’in masasına giden Ece Erken, ünlü sanatçıyla bir selfie çektiriyor ve çektirdiği selfieyi “Benim canım o canım… Her programımda yanımda olmuştur, hep desteklemiştir… Allah razı olsun. Bomba gibi geliyor İbrahim Tatlıses” notuyla Instagram hesabından paylaştı. İşte bu paylaşım İbo Show’un yeniden ekranlara döneceği yorumlarına sebep oldu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]