İlker Ayrık’ın sunacağı Var Mısın Yok Musun’un yayın tarihi belli oldu

İlker Ayrık’ın Star’la anlaştığı biliniyordu. Ama hangi programı sunacağı konusu geçtiğimiz günlerde netlik kazanmıştı. İlker Ayrık Star’da Acun Ilıcalı’nın fenomen haline getirdiği Var mısın Yok musun adlı yarışmayı sunacak. Yarışmanın ne zaman yayınlanacağı da belli oldu.

İlk olarak Medyabey’in haber verdiği İlker Ayrık’ın sunacağı Var mısın Yok musun adlı yarışmanın Ramazan ayında mı yoksa yeni sezonda mı yayınlanacağı konusu netlik kazandı.

İlker Ayrık’lı Var mısın Yok musun adlı şans yarışması Ramazan ayında Star ekranlarında olacak.

Yarışmanın yapımcılığını Endemol Shine Türkiye yapıyor. Format da aynı şirkete ait. Medyabey’e gelen kulis haberler, yarışmayı İlker Ayrık’ın sahip olduğu yapım şirketinin de yapabileceğini söylüyordu. Ama bu gerçekleşmedi.

Özellikle yarışmacıları ve onların yaşanmış hikayelerini öne çıkaran bir format olarak dikkat çeken Var mısın Yok musun yeni yarışmacıları ve onların hikayelerini yarışmayla birlikte ekrana getirecek.

Yarışmanın içeriğinde eskisine oranda daha farklı sürprizlerin olabileceği de konuşuluyor.

Geçtiğimiz günlerde Kanal D ile yollarını ayıran İlker Ayrık’ın sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir’in yeni sezonda yine Kanal D ekranında olacağı gündeme gelmiş ama yarışmayı kimin sunacağı konusu henüz netlik kazanmamıştı.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]