İLKER AYRIK KANAL D’NİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

Başarılı oyuncu ve sunucu İlker Ayrık’ın televizyon macerası dolu dizgin devam ediyor.

Rol aldığı dizilerden sonra TV dünyasına sunucu olarak giren ve bu işten yüzünün akıyla çıkan Ayrık’ın başarısı adeta parmak ısırtıyor.

ilker-ayrik1

Kanal D’de Ben Bilmem Eşim Bilir’le başlayan sunuculuk hayatını şu sıralar Çarkıfelek ile devam ettiren başarılı oyuncu, Kanal D’nin son yıllardaki en büyük kazanımı oldu. Ayrık’ın Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasıyla kimyasının tutması hem kendisine hem de kanalına yaradı. Program uzun denilebilecek  zaman ekranda kalması yeni projelerin kaçınılmaz bir biçimde Ayrık’ın önüne gelmesine neden oldu.

Çarkıfelek iki gün olarak başladığı yayınına Ramazan dolayısıyla hergün devam ediyor. Hergün reyting yarışına giren yeni yarışma, Kanal D’nin yüzünü fazlasıyla güldürüyor. Önemli yapımları geride bırakan yarışmanın 17 shareleri görmesi izleyicinin programa olan ilgisini fazlasıyla gösteriyor.

Yayınlandığı hergün reyting listesinin zirvelerinden düşmeyen Çarkıfelek’in yeni konsepti de programın başarısında başka bir unsur.

Oyunculuktan gelip  sunuculuğu kariyer planlarına alan ünlüler için adeta sembol isim olan İlker Ayrık’ın yaşı itibarıyla uzun yıllar ekranda olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

MEDYABEY

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]