İLKAY BUHARALI EVLAT HASRETİ ÇEKENLERE UMUT OLMAYA GELİYOR

Anne olmak isteyip sesini duyuramayan annelere ses verecek yepyeni bir program Kanal 7 ekranlarında başlıyor; Anne Olmak İstiyorum… İlkay Buharalı’nın sunacağı Anne Olmak İstiyorum, yıllardır evlat özlemi çeken annelerin özlemlerini gidermeye geliyor.

Kimi varını yoğunu sattı, kimi yıllarca bekledi, kimi denediği yanlış tedaviler nedeniyle ölümle burun buruna geldi… Uğrunda yaşadıkları farklı olsa da hepsinin tek bir dileği vardı; ‘anne olabilmek’. “Anne Olmak İstiyorum” doğal yollarla anne olamayan kadınların, evlatlarına kavuşma öyküsünü Kanal 7’de ekrana getirecek. Başarılı sunucu İlkay Buharalı, her hafta farklı hikâyeleri ekrana getirecek olan Anne Olmak İstiyorum ile çocuk özlemi çeken annelerin duygularına ortak olmaya çalışacak.

Yaşadıkları zorluklara rağmen inançlarını yitirmeden anne olanların, öykülerini benzer mutluluklara vesile olsun diye milyonlarla paylaşacağı programda maddi yetersizlikleri nedeniyle tedavi olamayanlara yardım eli uzatılacak. “Anne Olmak İstiyorum” ; tıbbi ya da maddi imkânsızlıklar nedeniyle, evlat kokusuna hasret yaşayan ve “Anne olmak İstiyorum” diyen her kadın için, yayın hayatına merhaba diyecek.

‘UMUTSUZ VAKA’YA ÇARE ARANACAK

Anne Olmak İstiyorum ilk bölümünde genç yaşta başlayan sağlık sorunları nedeniyle anne olamayan Serpil Aydemir’in öyküsü ekrana gelecek. Doktorların ‘Bir erkeğin anne olması ne kadar mümkünse senin de o kadar mümkün.’ sözlerine rağmen yılmadan tüp bebek çalışmalarına devam eden Serpil Hanım’ın bu yolculukta yaşadıkları ‘Anne Olmak İstiyorum’da yer alacak.

İlkay Buharalı’nın sunumu ile “Anne Olmak İstiyorum” 18 Ocak 2014 tarihinden itibaren, her Cumartesi ve Pazar saat 11:00’de canlı yayınla Kanal 7 ekranlarında…

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]