Spor

“İletişim Direktörü” böyle paylaşım yapar mı? Beşiktaş Rıdvan Akar’ın işine son verdi

Trabzonspor ve Beşiktaş arasında oynanan Süper Lig maçının sonrasında Beşiktaş kulübünün İletişim Direktörü olarak görev yapan Rıdvan Akar’ın maksadını aşan paylaşımı başını yaktı. Beşiktaş’ın 4-3 galibiyetiyle sona eren maçın ardından sosyal medya hesabından”Biz hakemi de faulleri de yeni statları da gömeriz…” şeklindeki maksadını aşan paylaşım Beşiktaş yönetimini harekete geçirdi. Akar’ın kulüpteki görevine son verildiği haber veriliyor.

 

ÖZÜR MESAJI DURUMU KURTARMADI

Futbol yorumcusu Erman Toroğlu da Rıdvan Akar’a oldukça sert tepki gösterdi. Sosyal medyada da Akar’a gelen tepkiler artınca Beşiktaş İletişim Sorumlusu Akar’dan ikinci bir mesaj geldi.

Rıdvan Akar, gelen tepkiler üzerine özür dilerken “Yeni stat” deyimi gerçek anlamıyla yeni açılan statlarda ilk Beşiktaş galibiyetiyle ilgiliydi. Trabzonlu kardeşlerim üzüldüyse özür dilerim” mesajını gönderdi.

 

sdlkfjkjsdgjksdf

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİNDEN YAZILI AÇIKLAMA

Beşiktaş, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla, Akar ile yollarını ayırdığını açıkladı. Beşiktaş’ın yaptığı açıklamada, “İletişim Direktörümüz Rıdvan Akar’ın twitter hesabı üzerinden paylaştığı ifadeler kulübümüzün resmi görüşünü ve duruşunu yansıtmamaktadır. Yaşanan bu üzücü hadise neticesinde Rıdvan Akar ile yollarımızı ayırma kararı aldığımızı belirtir, Sayın Akar’a bugüne kadar kulübümüze yaptığı hizmetler ve özverili çalışmaları sebebiyle teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı.

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı