İkizlerini dünyaya getiren Beyonce’nin Malibu’da kiraladığı malikanenin aylık ücreti dudak uçuklattı

Bu ay içinde ikiz bebeklerini dünyaya getiren dünyaca ünlü ABD’li popçu Beyonce, doğum sonrası taşındığı ultra lüks malikanesinde dinlenmeye çekildi. Beyonce’nin aylık kirası 400 bin dolar olan oldukça pahalı bir malikaneye taşınması dünya medyasının da gündemindeydi. Geçtiğimiz günlerde ikiz bebeklerini dünyaya getiren Beyonce, kalabalıklaşan ailesi için Malibu’da tuttuğu malikane magazin medyasının sayfalarını süsledi.

BEYONCE’NİN MALİKANESİ DÜNYANIN DİLİNDE

Beyonce’nin, eşi Jay-Z , ikiz bebekleri ve beş yaşındaki kızı Blue Ivy ile birlikte taşındığı yeni malikanenin 10 yatak odalı, 14 banyolu ve havuzlu. Beyonce’nin bir kız, bir erkek olduğu iddia edilen ikizlerinin doğumundan sonra taşındığı La Villa Contenta adındaki malikaneden çekilen görüntüler çok konuşuldu. Geçtiğimiz pazar, Beyonce’nin annes Tina Knowles, lüks eve yeni doğan torunlarını ziyaret için geldiğinde görüntülendi.

Beyonce’nin ikizlerini 12 Haziran’da Los Angeles’taki UCLA Tıp Merkezi’nde dünyaya getirdiği, bir hafta kadar hastanede kaldığı öne sürülmüştü. Beyonce ve ailesinin doğum sonrası taşındığı yeni evi La Villa Contenta, 25 bin metrekare büyüklüğünde bir bahçeye sahip. Dev bahçenin bin çiçeklik bir gül bahçesi ve tenis kortu bulunuyor.

  • Beyonce ve ailesi, normalde, Los Angeles’ta 55 milyon dolar değerinde bir malikanede yaşıyor. ABD basını, bu evde bakım çalışmaları yapıldığını yazdı. İşte, Beyonce ve ailesinin doğum sonrası taşındığı kiralık evinin görünümü…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]