İkimizin Yerine gişede rekora koşuyor

Seyircinin çok özlediği iki isim perdede rekora koşuyor. İkimizin Yerine isimli romantik aşk filmi izleyicisi tarafından son yılların en beğenilen aşk filmi olmasıyla birlikte tüm zamanların en iyi aşk filmi olan Love Story ile özdeşleştiriliyor.

21 Ekim Cuma günü vizyona giren; Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’in başrolünde oynadıkları İkimizin Yerine adlı sinema filmi çok başarılı bir gişe açılışı ile dikkati çekti.

“İkimizin Yerine” 3 günde 330 bin kişiye ulaştı. Bu rakam son on yılın en iyi açılış yapan aşk filmi olma ünvanını da beraberinde getirdi.

Sabah gazetesinin haberine göre Umur Turagay’ın yönettiği yapım, 2003 yılında vizyona giren ‘Asmalı Konak Hayat’ın (ilk 3 günde ise 663 bin 273 seyirci) ardından en iyi açılış yapan film oldu.

İkimizin Yerine Künye: 

Vizyon tarihi: 21 Ekim 2016 (2 s 6 dk)
Yönetmen: Umur Turagay
Oyuncular: Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Özgür Emre Yıldırım, Aslı Bekiroğlu, Merve Çağıran, Ayşegül Cengiz Akman, Sezin Bozacı, Uğur Uzunel…
Tür: Romantik
Ülke: Türkiye

Filmin konusu

Küçük bir kasabada yaşayan ve sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek ailesinin kendisine dayattığı hayatın içinde sıkışıp kalmış genç bir kadındır. Hayata dair çözülmeyen soruları olan genç kadın kasabaya yeni gelen edebiyat öğretmeni Doğan ile karşılaşınca her şey değişir. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de kendini Çiçek’e aşık olmaktan alıkoyamaz. İkili arasında büyük bir aşk başlar. Doğan ve Çiçek farklı hayatlarına rağmen birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırken bir ailenin de kaderini kökünden değiştirecektir…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]