Dizi TVTelevizyon

İki Yabancı’da Nandu kaza geçiriyor, Guman kimi suçluyor?

Kanal 7’de fırtına gibi esen, güündüz kuşağının sevilen dizisi, İki Yabancı’da heyecan dolu bölümler izleyiciyi bekliyor. Bugün 65. bölümüyle ekrana gelecek dizide ardı ardına heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Nandu’nun geçirdiği trafik kazasının ardından, Kumud’u suçlayan Guman’ı teskin etmek mümkün mü? Saras, Kumud için neler yapacak? Kalika yine ortalığı karıştırmak için fırsat kolluyor. İşte İki Yabancı’da bugün ve yarın yaşanacaklar…

İki Yabancı’da bugün Danny ve Kusum sevgiler gününü kutlarken Nandu’ya araba çarptığını öğrenirler. O sırada Kumud ve Saras da birliktedir. Haberi öğrenen herkes hastaneye koşar.

NANDU KAZA GEÇİRİR (65.Bölüm)

Saras ile küs olan Nandu, oğlunun düğünü için Hindistan’a gelir. Dönüş sırasında araba çarpması ile yoğun bakıma alınır. Araları yeni düzelmeye başlayan Danny ve Kusum sevgiler gününü kutlarken babasının kaza haberini duyarlar. Saras ve Kumud da kazayı öğrenir öğrenmez hastanede soluğu alır. Babasının o halini gören Saras onu affetmediği için çok pişman olur. Kocasının kaza geçirdiğini öğrenen Guman ise Hindistan’a gelir. Kocasının başına gelenlerin sorumlusu olarak Kumud’u görür. Baba ve oğlu barıştırmaktan başka düşüncesi olmayan Kumud duydukları karşısında çok üzülür.

İki Yabancı’da yarın neler yaşanacak? 

Guman’ın sözleri Kumud’u çok üzse de Saras onu teselli eder. Nandu’ya çarpan adam ise bir anda tüm ailenin göz bebeği olur. Herkese yardıma koşan Kabir, garip tavırları ile Guman’ın dikkatini çeker. Nandu ise hala yoğun bakımdadır.

GUMAN KUMUD’U SUÇLAMAYI SÜRDÜRÜR (66.Bölüm özeti) 

Nandun’un geçirdiği kazadan kendisini sorumlu tutan Kumud’u yatıştırmak Saras’a düşer. Guman ise bulduğu her fırsatta Kumud’u aşağılamayı ve suçlamayı sürdürür. Nandu’ya arabası ile çarpan Kabir ise yaptığı hatanın telafisi için tüm evin sorunları ile ilgilenir. Ancak Guman, Kabir’in tavırlarında bir gariplik olduğunu sezer. Danny, Kusum ile evlendiğini annesine bir türlü açıklayamaz. Bunu bilen Kalika ise ortalığı karıştırmak için zaman kollar.

İki Yabancı’da dün neler yaşandı? 

İki Yabancı’da dün Saras ve Kumud’un evlenmesine engel olamayan Kalika çaresiz kalır. Evlendikleri gece onları zor duruma düşürmek için elektrik sistemini bozar.

KALİKA’NIN PLANI İŞE YARAMADI (64.Bölüm)

Gerçek yüzünün ortaya çıkmasına neden olduğu için Kumud’a öfkesi dinmeyen Kalika’nın planı işe yaramaz. Kumud ve Saras tüm engellemelere rağmen evlenirler. Kalika ise o gece elektrik sistemi ile oynar ve ufak bir yangın çıkmasına neden olur. Kalika, Kumud ve Saras’ın arasını bozmak için uğraşsa da tam tersi onları daha çok yakınlaştırır. Kumud’un planı ise Saras ve babasının arasını düzeltmektir. Bunun için öğle yemeğini erkeklerin hazırlaması fikrini ortaya atar. Ancak Saras’ın babasına hissettiği duyguların değişmesi zordur.

Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

İKİ YABANCI

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali

Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün