İdo Tatlıses hangi önemli firmanın reklam yüzü oldu?

30 yıl önce Taksim’deki ilk restoranı ile Türkiye’yi yeni bir yeme-içme konsepti ile tanıştıran McDonald’ın yeni marka yüzü ise İdo Tatlıses oldu. “Aşık olacağınız lezzet ve fiyatlar” kampanyası reklamlarında oynayacak İdo, ayrıca zaman zaman tüketicilerle McDonald’s restoranlarında da buluşacak.

McDonald’s’la yolları kesişen İdo’nun macerası da böyle bir lezzet yolculuğuyla başladı ve İdo, McDonald’s’ın marka yüzü oldu.

Lansman toplantısında McDonald’s yolculuğunun nasıl başladığını anlatan İdo, “Çok lezzetli bir maceraya atıldım. Bu maceranın merkezinde tabii ki tarifsiz lezzetlerin adresi McDonald’s var. Çünkü McDonald’s’da ne ararsanız var. Lezzet, çeşit, temizlik, servis, kalite, internet… Bu aşkı daha fazla saklayamadım ve McDonald’s’ın yeni reklam yüzü oldum. Daha önce hiçbir markanın yüzü olmadım veya reklamlarında oynamadım. Ama McDonald’s gibi uluslararası ve güvenilir bir marka ile gençlere ulaşacak olmak bana çok doğru geldi.” dedi.

mcd_ido2
REKLAM 15 TEMMUZDA EKRANLARDA OLACAK

McDonald’s’ın kurulduğu ilk günden beri sektörde birçok ilke imza attığını belirten McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Oğuz Uçanlar da İdo’nun yeni marka yüzü olmasıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Türkiye’de hızlı servis restoranları sektörünün oluşmasına McDonald’s liderlik etti. Sektörde oyuncu değil, her zaman oyun kurucu olduk. Ancak kendimizi yenilemeyi hep bildik ve en önemlisi de hep müşteri mutluluğuna odaklandık. Restoranlarımız misafirlerimiz için sadece yemek yenen bir yer değil. Servis deneyimi, bir ziyaret sırasında müşterinin gördüğü, hissettiği, duyduğu ve tattığı şeylerin bir birleşimi. Markamızın en önemli hedef kitlesi gençler için bu toplam deneyim daha da önem kazanıyor. Sürdürdüğümüz yenilenme stratejimizin odağında gençler var. Gençlerin sevdiği, yakından takip ettiği ve ilham aldığı kişileri araştırdık. Karşımıza çıkan isimler arasından markamızın değerleri, eğlenceli, genç ve samimi kimliği ile en çok örtüşen isim İDO Tatlıses oldu.” şeklinde konuştu.

 

İdo, kampanya kapsamında reklam filmlerinde oynayacak ve ayrıca zaman zaman McDonald’s restoranlarında tüketicilerle buluşacak.

Reklam kampanyası 15 Temmuz Cuma günü tüm ulusal kanallarda yayında olacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]