Dizi TV

İçerde’nin 26. bölümünden ilk sahne yayında

Show TV’nin Ay Yapım imzalı, Pazartesi akşamına damga vuran dizisi “İçerde”nin 26. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Yusuf Müdür’un Sarp’ın annesı Füsun’a gelip, “oğlun sandığın gibi mafya tetikçisi değil, oğlun namuslu şerefli bir polis, görevinin başında” dediği sahne büyük merak uyandırdı.

“İçerde”nin bu akşam ekrana gelen 25. bölümünde; Kudret Tahsin’i öldürttü ve suç Celal’lerin üzerine kalsın diye görüntülerdeki yere gömdürttü. Görüntüleri internete tam yüklerken Handan’ın kaçırıldığını öğrendi. Celal ile Kudret görüntülere karşı Handan’ı geri vermesi üzerine takasa girdiler. Tüm görüntüler temizlense de Celal’in oğlu Mustafa internette videoyu gördü. Bu sırada Yusuf Müdür Celal’i, Mert’te Sarp’ı almaya gitti. Görüntüleri internete Sarp’ın yüklettiğini öğrendiğimiz heyecanın eksik olmadığı bölümde Mert ikinci görüntülerin peşinde tetikçiyi kovalarken Kudret’in eline düştü. Sarp’ın hapishanede Celal’in yanına gidip “bir kardeşim vardı, Umut” demesinin üzerine Celal’in “ne olmuş kardeşine” dediği anlarda Mert’in de tetikçiye “sahi kimim ben?” diye bağırdığı sahne izleyenleri ekran başına kilitledi.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

İşte “İçerde”nin 26. Bölümünden ilk sahne:

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün