İçerde’nin 13. bölümünde Sarp, Umut’un çocukluğunu sorguluyor

Pazartesi akşamlarına damga vuran “İçerde”dizisinin 13. bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. İçerde’nin yeni bölümünün tanıtımında Sarp, Umut’un küçüklüğü ile konuşuyor. Umut’un “Abi sakın benden vazgeçme.” demesine karşılık Sarp’ın “Asla senden vazgeçmeyeceğim Umut” dediği an dizinin müdavimleri arasında merak uyandırdı. Dizinin bu akşam yayınlanan 12. bölümünde heyecan yine tavan yaptı.

İÇERDE’NİN 12. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Bu akşam 12. bölümüyle ekrana gelen “İçerde”de ; Yusuf’un, Necip Uyanık kılığına girdiğini anlayan Sarp, müdürle yollarını ayırdı. Yusuf Müdür, Mert’in Umut’u bulmak için yaptırdığı DNA testini öğrendi ve Sarp’ı tekrar buluşmaya ikna etti. Sarp Celal’in bir sevkiyat işine gireceğini öğrenip hala içerdeyim diyerek sevkiyat zamanını Yusuf Müdür’e söyledi. Ancak Yusuf Müdür baskına gittiğinde Sarp’ın ona doğru sevkiyat yerini söylemediğini anladı. Bu arada Mert, Eylem ile birlikte Coşkun’un peşine düştü. Coşkun, takip edildiğini anladığında Eylem’i haberi yaptırmak için kaçırdı ve Mert’in oraya gelmesi için adamına kendini takip ettirdi. Coşkun’un Mert’i küçükken dövdüğü gibi sopayla dövdüğü sahne ve final anında Mert’e senin annen, baban hatta bir ağabeyin bile vardı deyip telefonu kapattıktan sonra Mert’in “Kimim lan ben” diye ağladığı duygusal anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

“İçerde”nin yeni bölümü 12 Aralık Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de olacak.

“İçerde”nin 13. Bölüm Tanıtımı-izle

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]