İçerde’nin 12. bölümünde Sarp tek başına kalıyor

Ay Yapım’ın yapımcılığında çekiklen ve Show TV’de Pazartesi akşamları ekrana gelen “İçerde”nin 12. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. “İçerde” dizisinin 5 Aralık  Pazartesi günü ekrana gelecek 12. bölümünde; Yusuf’un, Necip Uyanık kılığına girdiğini anlayan Sarp, müdürle yollarını ayırır. Sarp, bundan sonra tek başına hareket etmeye kararlıdır.

Yusuf Müdür ise yaptığına çoktan pişman olmuştur ve kendisini Sarp’a affettirmek istiyordur. Mert, Yüzüklü Adam Coşkun’la yüzleşip geçmişin hesabını sormaya kararlıdır. Ailesini bulma umuduyla Eylem’le birlikte Coşkun’un peşine düşer. Mert, Coşkun’un peşindeyken Eylem’e kurulan tuzağın farkında değildir. Haber yüzünden Eylem’in başı derde girer. Celal’in yeni sevkiyatını öğrenen Sarp bu bilgiyi Yusuf Müdür ile paylaşmak konusunda kararsızdır. Duyguları ve mantığı arasında kalır.

icerde-3

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

“İçerde”, heyecan dolu 12. bölümü ile 5 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de olacak.

İşte “İçerde”nin 12. Bölüm 2. Tanıtımı-izle

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]