İçerde dizisiyle yıldızı parlayan Bensu Soral sevgilisiyle seslendirmenliğe soyundu

Yıldızı İçerde dizisiyle daha da parlayan Bensu Soral sevgilisi Hakan Baş ile birlikte bir animasyon filminde seslendirmenlik yaptı.

Doru adlı animasyon filmde seslendirme yapan Bensu Soral hislerini “Seslendirme yapmadan önce ‘İyi yapabilir miyim?’ diye biraz kaygılıydım.” diyerek duygularını dile getirdi. Soral “Doru’da Hakan’la beraber yer aldık. Hakan yapımcı tarafında olduğu için bunu keyif için yaptı. Ama bence çok başarılıydı, izleyenler bana hak verecektir” diyen Soral, “İş konusunda birbirimize her zaman fikir veririz ve manevi olarak da destek oluyoruz. İçerde, kurgusuyla, ekibiyle ve dolayısıyla reytingiyle çok başarılı bir proje oldu. Bana da çok şey kattı” diyen ünlü yıldız, Habertürk’e verdiği röportajda, “Yoğun bir sezon sonrası ‘Doru’da seslendirme yapmak da benim için farklı ve keyifli bir deneyim. Yapımcıları Hakan ve yakın dostum Alper (Özdemir) olunca tekliflerini hemen kabul ettim. Bence çok güzel bir film çıktı. Doru’nun çizgi filmini de severek takip ettiğimden hiç yabancılık çekmedim.” açıklamasını getirdi.

Animasyon filmlerine hayranlığını belirten güzel oyuncu “Bazılarının senaryoları filmlerden bile daha etkileyici olabiliyor. Son zamanlarda Frozen, Ice Age serisi, Mohana, Zootopia çok beğendiğim animasyonlardı.” dedi.

Soral’ın sevgilisi Baş da “Bensu’ya layık bir film yaparsak belki yine yollarımız kesişir.” diyerek yeni projelere ışık yaktı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]