İçerde dizisinin en son 3. fragmanı da yayında

Show TV’de 19 Eylül Pazartesi akşamı saat 20:00’de başlayacak olan AY Yapım imzalı İçerde dizisinin yeni fragmanı da yayınlandı. Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Bensu Soral’ın başrolleri paylaştıkları dizinin 1. bölümünün 3. fragmanı da yayınlandı.

Yeni sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen  “İçerde”nin aşk temalı yeni tanıtım yayınlandı.

İKİ KARDEŞİN BİRBİRİNİ BULMA HİKAYESİ

İçerde’de Polis Akademisi’nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.

İÇERDE’NİN OYUNCU KADROSU

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatacak İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği “İçerde”, nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak.

İşte, ilk bölümü yayınlanacak olana İçerde’nin yayınlanan son fragmanı:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]