İbrahim Erkal müzikal sessizliğini nihayet bozdu

İbrahim Erkal, uzun yıllar sonra çıkardığı yeni albümüyle yine müzik piyasasını alt üst etmeye hazırlanıyor.

Erkal, söz ve müziği kendisine ait 8 yeni eserden oluşan “Nefes 1” adlı albüm ile 2015 yılına damga vuracak.
Birçok yenilikle geri dönen İbrahim Erkal, ilk yeniliğini müzik şirketini değiştirerek yaptı. Uzun yıllar sonra çıkardığı yeni albüm için Poll Production ile anlaşan ve bu anlaşmanın profesyonel müzik hayatının en önemli adımı olduğunu söyleyen Erkal “Nefes 1” albümü ile kendisi için yeni bir dönemin başladığını belirtti.

Poll Production etiketi Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkacak “Nefes 1” albümü 30 Mart Pazartesi günü sevenleriyle buluşacak.

Yeni albümün ilk klibi Kemal Başbuğ yönetmenliğinde “Vur dibine” isimli parçaya çekildi. İkinci video klip ise müzik severler tarafından belirlenen başka bir şarkıya çekilecek. Video klip için www.ibrahimerkal.com.tr resmi web sayfasından ve sosyal medya üzerinden bir anket gerçekleşecek.

Albümde yer alan şarkıların duygulara hitap edecek eserler olduğunu, bundan sonrasının halkın beğenisine ve takdirine kaldığını dile getiren İbrahim Erkal, “Müzik yönetmenliğini Ali Yılmaz, aranjörlüğünü Serdar Gelgeç’in yaptığı bu yeni albümden çok umutlu ve iddialıyız. Ekip olarak çok ciddi bir emek verdik. Uzun bir aradan sonra size böylesine kaliteli bir iş sunacağımdan dolayı çok heyecanlıyım. Öncelikle bana sağlık ve sıhhat veren yüce Rabbime, sonrasında sevgisini ve desteğini benden bir an bile eksik etmeyen sizlere ve aileme, her zaman benimle yüreğini ve emeğini paylaşan çalışma arkadaşlarıma ve de bugünlere gelmemde katkısı olan herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]