İBRAHİM ÇELİKKOL’U BİR DE TUĞBA EKİNCİ’DEN DİNLEYİN!

“2.Sayfa” programına konuk olan şarkıcı Tuğba Ekinci, programda oyuncu İbrahim Çelikkol ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

Sinem Kobal-İbrahim Çelikkol hakkında çıkan aşk haberleriyle ilgili soruları da yanıtlayan Ekinci, bir dönem beraber olduğu İbrahim Çelikkol’dan ayrıldıktan sonra eski sevgilisinin adının anıldığı hiç bir ünlü kadını kıskanmadığını söyledi.

 

“İBRAHİM ÇOK ERKEK”

“İbrahim çok erkek, erkektir. Sahiplenir ve çok cömerttir. Kadınlar İbrahim’in bu taraflarına tav oluyor.” şeklinde konuşan  Tuğba Ekinci ‘İbrahim Çelikkol sence niçin Sinem Kobal konusunda sessiz kalıyor?’ sorusuna ise “İbrahim oyunculuğu öğrendi. Rol aldığı senaryoların inandırıcı olması gerektiği için özel hayatındaki konularda biraz gizemli olması gerekiyor” yanıtını verdi.

Eski aşkına övgüler yağdıran Tuğba Ekinci, “İbrahim bir anda ünlü olduysa bu onun güzel kalbi ve sonsuz cömertliğindendir” yorumlarında bulundu.

‘Sinem Kobal sence İbrahim Çelikkol’un tipi mi?’ sorusuna ise Ekinci “Bu konuda daha fazla konuşmam doğru olmaz. Her şey tip değildir. Konuşurlar, anlaşırlar ve kafa olarak uyuşurlarsa neden olmasın” cevabını verdi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]